موج
کدخبر : ۳۴۷۰۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347005

شهردار قم با اشاره به فرارسیدن فصل پاییز و احتمال بارش‌های فصلی، از مدیران مناطق شهری خواست که نقاط حادثه خیز از نظر آبگرفتگی و سیلاب را شناسایی و برای رفع خطر اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه شورای شهرداران که در ساختمان مرکزی شهرداری برگزار شد، با اشاره به شروع فصل پاییز و احتمال بارندگی‌های فصلی، اظهار داشت: تدابیر لازم برای رفع آبگرفتگی و حل مشکل نقاطی که ممکن است در این زمینه حادثه ساز باشند، از الان برنامه‌ریزی شود.

شهردار قم با اشاره به اینکه خدمت در کشور اسلامی ظرافت‌های خاصی دارد، افزود: در شهر مقدس قم این ظرافت‌ها چند برابر می‌شود و هر لحظه باید خودمان را رصد کنیم تا کارها بر مدار اعتقادات ما پیش برود.

سقائیان‌نژاد با اشاره به اینکه یکی از ابعاد برجسته دفاع مقدس مدیریت جهادی بود، اضافه کرد: در مدیریت امروزی هر یک از اجزا باید در جای خود قرار بگیرند تا سیستم بتواند به درستی کار خود را انجام دهد اما در جنگ نوع تازه‌ای از مدیریت ابداع شد که به آن مدیریت جهادی می‌گوییم.

وی گفت: امروز وظیفه ما این است که تلاش کنیم روحیه جهادی در تک تک ارکان شهرداری حفظ شده و همه بر همان مدار حرکت کنیم.

شهردار قم با تاکید بر اینکه دفاع مقدس لیله القدر انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: ابعاد سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دفاع مقدس همواره راهگشای انقلاب اسلامی و این کشور خواهد بود.

سقائیان‌نژاد ادامه داد: برکات دفاع مقدس مانند کوثری همیشه جاری است و در مدیریت شهری باید ابعاد مختلف این دستاوردها به کار گرفته شود.

همچنین در این جلسه از خدمات ابراهیم معتمدی به عنوان قائم مقام شهردار تقدیر و وی به عنوان مشاور عالی شهردار قم منصوب شد.

ابراهیم معتمدی که از پنج سال پیش به عنوان قائم مقام در شهرداری قم ایفای نقش می‌کرد، در راستای اهتمام شهرداری قم برای تربیت مدیران نخبه و انقلابی به سمت معاون مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور منصوب شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها