موج
کدخبر : ۳۴۵۰۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345031

استاندار قم گفت: تأمین مواد اولیه درودگران و صنعتگران قم ازجمله مطالبات مهم است و برای پیگیری این مطالبات، باید تعاونی و اتحادیه مربوطه، فعال شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست استاندار قم ، امروز در بیست و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قم که در تالار کرامت استانداری قم برگزار شد،  با تاکید بر  ضرورت گسترش فعالیت ها در راستای ساماندهی شهرک صنعتی فوق و همچنین صنف چوب و مبلمان استان، اظهار کرد: تولید محصولات چوبی و مبلمان در قم، دارای قدمت زیادی است و باید نسبت به رفع مشکلات صنعتگران در این صنعت تلاش کرد.

وی با بیان اینکه تولید نیاز به همراهی و همدلی مسئولان و مدیران در رفع مشکلات دارد و باید تلاش کرد ساماندهی تولید و شهرک‌های صنعتی گرفتار بروکراسی و پاس‌کاری نشود، گفت: در جهت حفظ تولید باید بسته‌های حمایتی تعریف شود و بانک‌های استان همراهی لازم در پرداخت تسهیلات داشته باشند.

استاندار قم تصریح کرد: تأمین مواد اولیه درودگران و صنعتگران قم ازجمله مطالبات مهم است و برای پیگیری این مطالبات، باید تعاونی و اتحادیه مربوطه، فعال شود.

سرمست بیان کرد: همچنین در جهت ساماندهی فعالیت صنعتگران و شهرک صنعتی نیاز به گسترش اقدامات و فعالیت‌های راهبردی داریم و پروژه‌های زیرسازی و طرح توسعه را تسریع دهیم.

وی خاطرنشان کرد: طرح‌ریزی یک برنامه منسجم برای سامان دادن به کاربری فعلی شهرک ثامن اهمیت زیادی دارد و نباید فرصت‌ها را از دست داد.

استاندار قم گفت: واگذاری قطعه‌های زمین 300 تا 500 متری شهرک ثامن قم تا مهرماه تعیین تکلیف و نتیجه آن در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اعلام شود، دراین‌باره واگذاری زمین به متقاضیان بر اساس قوانین و با سرعت و جدیت بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به اجر و جایگاه والای کارآفرینان، رسیدگی به مشکلات و معضلات آن‌ها را از اولویت‌های امور مسئولان برشمرد و افزود: هر کارآفرینی که دارای مشکلاتی باشد درب‌های مدیران و مسئولان به روی آن‌ها باز است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها