موج
کدخبر : ۳۴۴۱۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344196

هم‌زمان با روزهای محرم و صفر؛

باشگاه داستان حوزه هنری قم در پی فراخوانی با عنوان «روضه‌ داستانی» اقدام به انتشار پادکست آثار برگزیده داستانی با موضوع واقعه عاشورا و روایت‌های داستانی از اربعین حسینی در فضای مجازی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، این فایل‌های صوتی شامل داستان‌هایی‌ست با موضوعات واقعه عاشورا و اربعین حسینی که به دنبال فراخوان اثر توسط باشگاه داستان حوزه هنری قم ، توسط نویسندگان تولید و در اختیار این باشگاه قرار گرفته است.

تاکنون بیش از 30 از نویسندگان قم و دیگر شهرهای کشور به ادمین این باشگاه ارسال شده و 7  اثر برگزیده در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام این باشگاه منتشر شده‌است.

مخاطبان ادبیات داستانی می‌توانند با مراجعه به صفحه و کانال «داستان قم» به نشانی dastanqom@ در اینستاگرام و تلگرام، شنونده داستان‌های برگزیده این فراخوان با صدا نویسنده اثر باشند.

داستان نویسان سراسر کشور نیز می‌توانند تا پایان ماه صفر 1442 ( 26 مهر ماه 1399) با خوانش آثار داستانی مرتبط با موضوع فراخوان و ارسال فایل صوتی اثرشان به نشانی ادمین کانال تلگرامی باشگاه داستان حوزه هنری قم ( @F_Shakerimehr ) در پویش روضه داستانی شرکت کنند، تا در صورت انتخاب اثرشان شاهد انتشار آن در فضای مجاز با نام خود باشند. همچنین در پی رایزنی‌های انجام شده، باشگاه داستان حوزه هنری قم آثار برگزیده این فراخوان را جهت انتشار در اختیار رسانه‌ها و روزنامه‌های سراسری قرار می‌دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها