موج
کدخبر : ۳۳۷۸۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337849

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: فرهنگ سازی برای تغییر سبک زندگی متناسب با کرونا ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید موسی حسینی کاشانی در چهل و پنجمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران قم که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، با اشاره به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به 100 خبرنگار استان قم، اظهار کرد: این موضوع با دستور استاندار قم پیگیری شده بود که امیدواریم پیرامون سایر اهالی هنر نیز تحقق یابد.

وی ادامه داد: تعطیلی چند ماهه تمام فعالیت‌های فرهنگی و هنری، ضربه سنگینی به اهالی هنر قم وارد کردهاست که تاکنون با پیگیری‌های انجام شده پرداخت وام به ۵۷ تن از فعالان فرهنگ و هنر استان تصویب شده‌است.

حسینی کاشانی، با اشاره به تشکیل ۱۸ جلسه شورای اطلاع رسانی استان پیرامون کرونا افزود: این شورا با ۱۱۲ مصوبه یکی از شوراهای اطلاع رسانی موفق درکشور است.

وی با اشاره به اهمیت نقش رسانه‌ها درترویج  رعایت مسائل بهداشتی در جامعه گفت: آموزش‌ها و اطلاعات مورد نظر دانشگاه علوم پزشکی آماده شده و در روزهای آینده در اختیار خبرنگاران و اهالی رسانه استان به منظور تولید محتوای رسانه ای قرار می‌گیرد.

حسینی کاشانی ادامه داد: به منظور تشویق مشاغل مختلف برای رعایت نکات بهداشتی، ۱۰ نانوای برتر استان درزمینه  رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم شناسایی شده‌اند که از آنان تقدیر خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها