موج
کدخبر : ۳۲۳۸۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323802

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم:

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا خدمت رسانی ناوگان اتوبوس‌رانی شهری از 29 اسفندماه تعطیل شده و تا 16 فروردین ماه نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امیر یزدی با اشاره به وضعیت موجود و شیوع ویروس کرونا ، اظهار کرد: باتوجه به اینکه ویروس کرونا یک بیماری بشدت واگیردار است سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم خدمت رسانی این ناوگان حمل و نقل را تا 16 فروردین ماه تعطیل اعلام کرد.

امیر یزدی روز چهارشنبه در گفت‌وگویی اضافه کرد: با توجه به شرایط خاص موجود و به‌منظور جلوگیری از شیوع خطرناک ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال، خدمات‌رسانی ناوگان حمل‌ونقل عمومی سازمان اتوبوس‌رانی شهری تا ١۶ فرودین ماه تعطیل است.

وی ادامه داد: تعطیلی ناوگان حمل‌ونقل عمومی قم برای حفظ سلامت عمومی شهروندان گرفته‌شده و منطبق با مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌باشد.

یزدی افزود: مجموعه‌های اجرایی شهرداری قم تابع تمهیدات و تصمیمات اتخاذشده از سوی ستاد مقابله با کرونا برای رفع هرچه سریع‌تر وضعیت ویژه و حساس شیوع ویروس کروناست.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی قم در پایان اظهار داشت: در مدت توقف اتوبوس‌ها اقدامات ضدعفونی و پاک‌سازی ناوگان انجام‌شده و آماده خدمات‌رسانی خواهند شد.

گفتنی است تمام فعالیت های ناوگان اتوبوس رانی درون شهری قم از ۲۹ اسفندماه سال گذشته متوقف شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها