موج
کدخبر : ۳۲۳۱۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323124

آیت الله سعیدی:

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: به لحاظ شرایطی که امسال با آن مواجه هستیم، سعی کردیم بتوانیم امکان زیارت حضرت معصومه(س) را از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی برای زائران و مشتاقان آن حضرت فراهم کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت حرم حضرت معصومه(س) درباره علت تعطیلی موقت حرم حضرت معصومه (س) و زمان بازگشایی مجدد این آستان مقدس توضیحاتی ارائه کرد و این تصمیم را بسیار سخت و تلخ دانست.

وی اضافه کرد: برنامه‌های متنوعی در این زمینه تدارک دیده‌شده است و با همکاری رسانه ملی و شبکه استانی نور برای خانواده‌ها قابل‌دسترسی خواهد شد.

وی در ادامه با بیان این‌که تعطیلی حرم حضرت معصومه(س) کاری بسیار سخت و تلخ برای همه ما بود، گفت: درباره ضرورت این کار از سه مرجع بزرگوار آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی سوال شد و همه بزرگواران با بیان ضرورت‌های مختلف، بر این تعطیلی تاکید و بیان کردند این حرم‌ها باید در این ایام تعطیل شوند تا از این صحنه‌ها و عرصه‌ها برای مردم مشکلی به وجود نیاید.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) ابراز امیدواری کرد: با رفع مشکل کرونا و بازگشت آرامش نسبی به جامعه، مجددا طی مراسمی اقدام به بازگشایی حرم مطهر کنیم و مردم تا آن موقع جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها