موج
کدخبر : ۳۲۱۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321135

استاندار قم تاکید کرد؛

استاندار قم با بیان اهمیت آمادگی همه جانبه دستگاههای اجرایی استان برای مقابله با بیماری کرونا دستور داد کلیه ماموریت ها و مرخصی های مدیران دستگاه های اجرایی را لغو گردد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و عملیات پاسخ به بحران استان قم با اشاره به لزوم تامین و توزیع اقلام پزشکی با محوریت دانشگاه علوم پزشکی، اظهار کرد: بهره گیری  از ظرفیت مراکز و پایگاه های بهداشتی سطح شهر و بخش ها جهت توزیع این اقلام بین خانوارها ضروری است.

استاندار قم با تاکید بر لزوم رصد روزانه وضعیت استان در زمینه شیوع، کنترل و درمان بیماری کرونا ، ادامه داد: کلیه ماموریت ها و مرخصی های مدیران دستگاه ها اجرایی استان لغو و جلسات بصورت ویدئو کنفرانس بصورت منظم برگزار شود.

سرمست همچنین به تعطیلی مراکز اجتماع، باشگاه ها، تالارها و ... به منظور پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری کرونا در این اماکن اشاره و تصریح کرد: کاهش ساعات اداری بانک ها و افزایش ارائه خدمات الکترونیکی در دستگاه های اجرایی نیز در این راستا اعمال شده است.

استاندار قم گفت :در جهت کاهش احتمال شیوع بیماری کرونا و پیشگیری ابتاء افراد بیشتر به این بیماری، اقدامات لازم جهت کنترل ورود کاروانهای زیارتی، سیاحتی و اتباع خارجی به استان قم انجام شود.

وی همچنین فعالیت کلیه بازارهای روز در سطح شهر را نیز تعطیل اعلام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها