موج
کدخبر : ۳۲۰۷۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320758

رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم:

رییس سازمان نظام پزشکی استان قم گفت: ترس و اضطراب موجب می‌شود تا سیستم ایمنی بدن کاهش یابد و نباید به‌هیچ‌عنوان ترس داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید حسن عادلی بیان کرد: باید در این شرایط آرامش را حفظ و نکات بهداشتی را رعایت کنیم و با اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در ریشه‌کنی ویروس کرونا بکوشیم.

وی افزود: متاسفانه در فضای مجازی مطالبی عنوان می‌شود که بسیاری از آن‌ها صحیح نیست و این مسائل تنها موجب نگرانی مردم می‌شود.

وی ادامه داد: اکنون فرصت خدمت به مردم است و باید از این فرصت استفاده و حداکثر خدمت را انجام دهیم که همکاران بنده، از این فرصت به‌خوبی استفاده می‌کنند و به‌تمامی آن‌ها خداقوت می‌گویم.

عادلی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: تعدادی از همکاران که در خط مقدم هستند هم مبتلا به مشکلات تنفسی و ویروس شده‌اند و عده‌ای از آن‌ها هم حالشان مساعد نیست و دو نفر از پزشکان نیز در آی سی یو هستند.

وی افزود: جامعه پزشکی استان، در کنار مردم بوده و توقع داریم که مردم همان‌گونه که تاکنون از کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند، قدردانی کرده‌اند، همواره با پیام‌های پرمهر خود، روحیه را تزریق کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها