موج
کدخبر : ۳۲۰۲۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320297

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: فضاهای عمومی بوستان‌ها، سرویس‌های بهداشتی و کلیه مجموعه های بازی و حرکت درمانی شهر به‌صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، پیام جوادیان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در خصوص پیشگیری از گسترش کرونا ویروس، اظهار کرد: دستورالعملها به روسای فضای سبز مناطق ارسال شده تا دقت نظر در خصوص مسائل بهداشتی در بوستان‌ها داشته باشند و مستمر گندزدایی سرویس‌های بهداشتی و ضدعفونی مجموعه های بازی انجام شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به دستورالعمل گندزدایی و ضدعفونی بوستان‌های شهر، تصریح کرد: تا برقراری شرایط مناسب در شهر مستمر ضدعفونی فضاهای عمومی بوستان‌ها انجام می‌شود.

جوادیان با تأکید بر توصیه‌های بهداشتی و ضرورت خودداری شهروندان از تجمع و حضور در اماکن مسقف بوستان‌ها، گفت: از شهروندان خواهشمندیم که حتی‌الامکان از حضور دراین اماکن و استفاده از فضاهای عمومی خودداری کنند تا این بیماری در استان و کشور ریشه‌کن شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در شهر در خصوص راه‌های پیشگیری از گسترش کرونا ویروس در بوستان‌های شهر، افزود: به امید خدا این بیماری ریشه‌کن خواهد شد و در بهار، شهروندان از بوستان‌ها به راحتی استفاده خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: برای غرفه‌های زیرمجموعه سازمان که در بوستان‌ها و فضاهای شهری هم دستورالعملی صادر شده تا ملزم به رعایت نکات و دستورالعمل های  بهداشتی در عرضه اقلام مورد نیاز مردم باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها