موج
کدخبر : ۳۱۹۰۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319074

آیت‌الله ممدوحی:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، موجب سرافرازی و اقتدار کشور و نظام جمهوری اسلامی است.

آیت‌الله حسن ممدوحی در گفت‌وگو با خبرگزاری موج از قم، با ابراز خرسندی از استقبال مردم از حضور پای صندوق‌های رای اظهار داشت: امروز حماسه‌ای پرشکوه و آزمونی بزرگ رقم خورده است و ملت ایران از این آزمون نیز سربلند بیرون می‌آیند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: این حضور پرشور، تمامی دشمنان را از تحقق نقشه‌های شوم‌شان مایوس و ناامید می‌کند.

وی اظهار کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات دوم اسفندماه، موجب سرافرازی و اقتدار و عزت‌مندی کشور و نظام جمهوری اسلامی در سطح جهان می‌شود.

آیت‌الله ممدوحی عنوان کرد: این ملت با بصیرت و آگاهی زیادی پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و با شرکت در این حماسه سیاسی، امنیت کشور و اقتدار انقلاب اسلامی را تضمین می‌کنند.

وی گفت: استقبال مردم از انتخابات به عنوان روزی سرنوشت ساز، می‌تواند موجب انتخاب افراد مومن و ولایی و کارآمد و اصلح شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: همچنین این انتخابات با شکوه، موجب شکست تبلیغاتی دشمن و ناکامی آنان در فضاسازی های مخرب است.

وی عنوان کرد: همه ما با مشارکت حداکثری و حمایت گستره و با همدلی و وحدت در این تکلیف شرعی و انقلابی شرکت می کنیم تا مجلسی مقتدر و توانمند و کاردان شکل بگیرد.

آیت‌الله ممدوحی با بیان اینکه دشمنان اسلام همواره از این انسجام و وحدت وحشت و بیم دارند خاطرنشان کرد: وحدت کلیدواژه‌ای مهم در پیروزی علیه مستکبران است و امروز حماسه ای بزرگ از وحدت ملت خلق می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها