موج
کدخبر : ۳۱۵۱۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315128

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بر لزوم پاسداشت از تلاش‌های نویسندگان و اهالی قلم تأکید کرد و افزود: فرهنگ ما مدیون بزرگ‌مردانی چون استاد بابایی است که سال‌ها عمر خود را برای پویایی و نشر کتاب‌های ارزشمند گذاشت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سیدموسی حسینی کاشانی در آیین نکوداشت استاد رضا بابایی با عنوان «فرزند قلم» که در مجتمع ناشران قم برگزار شد، اظهار داشت: فرهنگ ما مدیون بزرگ‌مردانی چون استاد بابایی است که سال‌ها عمر خود را برای پویایی و نشر کتاب‌های ارزشمندی گذاشت.

وی یکی از مصیبت‌های امروز را بیگانه بودن بخشی از افراد جامعه به فرهنگ مطالعه و کتابخوانی عنوان کرد و با اشاره به تألیفات رضا بابایی، گفت: هرکدام از آثار استاد بابایی به غنای فکری مخاطبان اضافه می‌کند و با فضای کتاب و مطالعه آشتی می‌دهد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم همچنین بر لزوم پاسداشت از تلاش‌های نویسندگان و اهالی قلم تأکید کرد و افزود: ما باید قدردان زحمات بزرگوارانی همچون استاد بابایی باشیم و پاس بداریم عزیزانی را که در این عرصه زحمت فراوانی کشیدند و فرهنگ و ادبیات ما مدیون تلاش این عزیزان است.

حسینی کاشانی در پایان با قدردانی از برگزارکنندگان آیین نکوداشت استاد رضا بابایی، خاطرنشان کرد: آنچه که زوال پذیر نیست علم و فرهنگ و ادبیات و کتاب است و امیدوارم همه ما بتوانیم در این راستا قدم های بهتری برداریم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها