موج
کدخبر : ۳۱۴۸۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314872

معاون استاندار قم:

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم دستگاه‌های اجرایی را به تکریم بیش‌تر ارباب رجوع ملزم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در جلسه شورای اداری استان، ایجاد رضایتمندی میان ارباب رجوع را از جمله اولویت مدیریت استان دانست و گفت: اختصاص یک روز برای دیدار مدیران ادارات با مردم باید اولویت دستگاه‌های استان قرار گرفته و نسبت به تکریم ارباب رجوع اهتمام ویژه‌ای در ادارات قم صورت گیرد.

محمدرضا گروسی با اشاره به اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری در کشور و استان گفت: اجرای گام دوم این برنامه شامل ساختاری اداری، اهتمام ویژه به ایجاد میز خدمت حضوری و الکترونیکی، پیگیری برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی از جمله موضوعاتی است که باید ادارات مختلف سهم خود را ایفا کنند.

گروسی ادامه داد: مدیریت بهینه مصرف انرژی به ویژه مصرف گاز گفت: با توجه به آغاز فصل سرما در کشور، دستگاه های استان ملزم به کاهش مصرف گاز در ادارات قم و مدیریت دمای ادارت هستند.

وی اظهار داشت: تعیین تکلیف نیروهای مازاد، شناسایی پست های بدون تصدی و همچنین تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی از جمله اقدام هایی است که باید ادارات قم به آن توجه جدی داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم، با اشاره به  توزیع سهمیه استخدامی میان وزارتخانه ها و دستگاه های مربوطه گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان نسبت به اخذ و گرفتن سهمیه بیشتر تلاش مضاعفی انجام دهند.

وی با اشاره به شهادت حضرت زهرا(س) و ورود زائران گسترده به این استان در روزهای آینده گفت: تمام دستگاه های استان باید تمهیدات لازم برای پذیرایی و اسکان مناسب زائران کریمه اهل بیت(ع) از سراسر کشور در این ایام را فراهم کنند.

گروسی با تاکید بر ضرورت برگزاری باشکوه ایام الله دهه فجر، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن و ایام الله دهه فجر امسال باید باشکوهتر از سال های گذشته برگزار شود و برنامه های ویژه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در قم شاخص و برجسته باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم، ادامه داد: دیدار با خانواده شهدا به ویژه شهدای جامعه هدف دستگاه های مختلف با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در اولویت دستگاه های استان در دهه فجر باشد.

گروسی اظهار داشت: نام گذاری برخی اماکن و سالن ها به نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دهه فجر در دستور کار است که این نام گذاری ها و افتتاح ها از جمله برنامه های استان در دهه فجر است.

وی، برگزاری انتخابات را مهمترین موضوع سال ۹۸ دانست و گفت: تمام دستگاه های استان باید همراهی لازم را با ستاد انتخابات استان به ویژه فرمانداری شهرستان قم برای حضور پرشکوه مردم ولایتمدار قم و برگزاری مناسب انتخابات را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها