موج

سپاه علی ابن ابی‌طالب(ع) با صدور بیانیه‌ای از مردم غیور و همیشه در صحنه دیار قم برای حضور پرشور در مراسم وداع با پیکر شهدای مقاومت تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بیانیه سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز، غیور و همیشه در صحنه دیار خون و قیام  قم  

سلام علیکم بما صبرتم و نعم عقبی الدار

خاضعانه به در گاه حضرت حق(جلت عظمته) دست نیاز و شکر و سپاس بلند کرده و متواضعانه برایتان عزت و عظمت بیش ‌از پیش برای پیشبرد اهداف مقدس اسلام و انقلاب اسلامی و آرمان های بلند امام راحل و عظیم الشان(قدس سره الشریف) و استمرار راه نورانی شهیدان والامقام برای به ثمر نشاندن خط نورانی حضرت روح الله با دست قدرت و با کفایت خلف صالح و شایسته اش رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) ونیز تحقق تمدن بزرگ اسلامی به پرچمداری حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) از خداوند تبارک و تعالی خواستاریم.

اکنون در این برهه از زمان که دشمن زبون و خبیث و پلید مستکبر با محوریت شقی ترین عنصر روزگار یعنی ترامپ با حقد و کینه ای دیرینه غیورمردان سلحشور عرصه ی نبرد و یکی از شایسته ترین سرداران همیشه جاوید تاریخ و بقیه الشهدای هشت سال دفاع مقدس و سیدالشهدای مقاومت اسلامی سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی رضوان الله تعالی علیه و یاران با وفایش بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را با حمله ای کور و تروریستی از جمع ما گرفتند و به خیال باطل خود به دنبال توقف رشد با شتاب مقاوت اسلامی در منطقه هستند. شما مردم آگاه دیار کریمه اهل البیت (سلام الله علیها) ثابت نمودید که همواره پای در رکاب ولایت آماده دفاع همه جانبه و حفظ و حراست از انقلاب و آرمان های مقدس آن بوده و هستید.

استقبال با شکوه و حماسه و حضور میلیونی شما در شانزدهم دی ماه 1398 در ساعت های طولانی پیش از ورود پیکرهای مطهر این شهیدان بزرگ در راه حق و مسافران بهشتی ،اجتماعی بی نظیر و ماندگار در تاریخ را شکل داد. به همین منظور با سپاس به درگاه الهی لازم می دانیم از خیل عظیم ملت عزیز قم از زنان و مردان و عالمان، فرهیختگان و همه اقشار و اصناف بویژه حضور مراجع عظام تقلید ایدهم الله تعالی در این استقبال تاریخی شکر و امتنان و قدر شناسی نماییم.

لازم می دانیم از صبر و حوصله شما مردم عزیز و تحمل زحمات  به دلیل محدودیتهای راههای مواصلاتی و یا تاخیر زمان تشییع باشکوه به دلیل تراکم برنامه های قبل در تهران و مشهد مقدس صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی نماییم.

لئن شکرتم لازیدنکم

سپاه امام علی بن ابی طالب(علیه السلام)

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها