موج
کدخبر : ۴۰۷۷۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407795

سید حامد عاملی:

استاندار اردبیل از آغاز بهره برداری بزرگراه اردبیل_ مشگین شهر در سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید حامد عاملی ،استاندار اردبیل در جریان بازدید از پروژه های چهار خطه اردبیل_ پارس آباد گفت: کارگاه های راه‌سازی در همه نقاط استان فعال است که پروژه بزرگراه از پارس آباد تا سربند و از سربند تا بران به جد در حال اجراست و باید اعتبار لازم برای این پروژه ها در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه مسایل و مشکلات مسیر پارس آباد تا بران تا سال آینده حل می شود افزود: در سال آینده شاهد جهش در عملیات اجرایی پروژه های راه خواهیم بود و در مجموعه هایی که معارض و موانع دارد به زودی حل خواهد شد.

استاندار اردبیل گفت: نقاط حادثه خیز در مسیرهای اردبیل - پارس آباد و اردبیل - مشگین شهر با بهره‌برداری پروژه های در دست اجرا اصلاح می شود و محورهای مذکور در توسعه استان نقش اساسی خواهند داشت.

عاملی با اشاره به اینکه بزرگراه‌های شمال و جنوب برای جذب سرمایه گذار و توسعه اقتصادی استان تاثیر فراوانی دارد افزود: علیرغم اینکه با توسعه راه‌ها از تراکم ترافیک و تصادفات جاده‌ای کاسته می شود برای ترانزیت انتقال محصولات کشاورزی و کالاهای مورد نیاز دارای اهمیت است.

در این بازدید مشکلات زیرساختی، اعتبارات لازم، معارض و موانع موجود بررسی و برای رفع موارد مطرح شده از سوی مدیرکل راه و شهرسازی و پیمانکار پروژه قول مساعد داده شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها