موج
کدخبر : ۳۳۷۰۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337071

سردار غلامعلی ابوحمزه:

مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات در مناطق مختلف کشور برای تحقق محله اسلامی تقویت می‌شوند و باید در این راستا اقدامات لازم صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار غلامعلی ابوحمزه مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در نشست با بسیجیان در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر شاهد تشکیل محور مقاومت در موازی با اهداف و اقدامات پایگاه‌های مقاومت بسیج هستیم که ضمن جلوگیری از رسیدن آمریکای جنایتکار به اهداف پلیدش در پیروزی و ایستادگی ایران در برابر دشمنان نیز موثر بوده است.

وی از برنامه ریزی برای تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج کشور خبر داد و افزود: پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات در مناطق مختلف کشور برای تحقق محله اسلامی تقویت می‌شوند و باید در این راستا اقدامات لازم صورت گیرد.

مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به توجه ویژه مقام معظم رهبری به تقویت بسیج در کشور ادامه داد: با توجه به مردمی و انقلابی بودن نیروهای بسیج مقام معظم رهبری نیز در دهه‌های اخیر نگاه ویژه‌ای به توسعه و تقویت بسیج در سطح کشور داشته‌اند و امیدواریم با گڋشت زمان شاهد گسترش تفکر بسیجی در کشور باشیم.

وی با تاکید بر ورود جدی بسیج به حوزه محرومیت‌زدایی در کشور بیان کرد: نهضت بسیج نشات گرفته از انقلاب اسلامی بوده و نهادی مردمی است که در سال‌های اخیر با همکاری مساجد به حوزه‌های مختلفی نظیر محرومیت‌زدایی، کاهش طلاق، رفع اعتیاد و حل مشکلات محلی ورود جدی داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها