موج
کدخبر : ۳۳۷۰۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337069

علی نیکزاد:

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر شاهد بسیاری از مشکلات معیشتی و اقتصادی در سطح کشور هستیم و امروز مردم منتظر اقدام سریع و عملیاتی دولت برای بهبود وضعیت مسکن در کشور هستند.

به گزارش خیرگزاری موج اردبیل، علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی  در  جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بسیاری از مشکلات معیشتی و اقتصادی در سطح کشور هستیم و امروز مردم منتظر اقدام سریع و عملیاتی دولت برای بهبود وضعیت مسکن در کشور هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت موجود در سطح کشور افزود: از اینکه ریاست جمهوری در آخرین فرصت‌های باقی‌ مانده از دولت به فکر بهبود وضعیت اقتصادی به ویژه در حوزه مسکن افتاده است بسیار متاثر هستیم اما دولت باید از این فرصت به خوبی استفاده کند.

نیکزاد حل مشکل بیکاری در استان اردبیل را ضروری دانست و تصریح کرد: معضل بیکاری، با نامه‌نگاری و مکاتبه حل نخواهد شد و برای حل این مشکل اساسی استان که بیش از ۶۵ هزار نفر را به‌طور مستقیم درگیر کرده است باید مجدانه همت و اقدام کرد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برنامه ملاقات مردمی در اردبیل بیان کرد: بنده هر هفته حداقل ۳۰۰ نفر از مردم شریف را به‌طور چهره به چهره ملاقات می‌کنم که بالای ۸۰ درصد درخواست این عزیزان و بزرگواران مربوط به اشتغال است.

وی با بیان اینکه باید به فکر اشتغال جوانان باشیم ادامه داد: در حال حاضر شاهد بیکاری بسیاری از جوانان در کشور هستیم و باید تمامی مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی از فرصت‌های موجود استفاده کنند و اقدامات لازم را برای اشتغال و تولید در کشور انجام دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها