موج
کدخبر : ۳۳۶۱۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336110

رضا شیرین‌زاده:

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در راستای تقویت و توسعه بخش ناوگان حمل و نقل طرح نوسازی ناوگان فرسوده باری در استان اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین‌زاده معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اظهار داشت: در راستای تقویت و توسعه بخش ناوگان حمل و نقل طرح نوسازی ناوگان فرسوده باری در استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه تمامی مراحل ثبت نام از طریق سامانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام می‌شود افزود: تمامی مراحل ثبت نام متقاضیان استفاده از این طرح از طریق سامانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به آدرس www.rmto.ir انجام می‌شود.

شیرین‌زاده با تاکید بر اینکه رانندگان نباید فریب افراد سودجو را بخورند تصریح کرد‌: رانندگان باید به این نکته توجه داشته باشند که به هیچ وجه نباید به آگهی‌هایی که در فضای مجازی و به صورت پیامکی مبنی بر عقد قرارداد و دریافت وجه برای خودروهای فرسوده منتشر می‌شود توجه کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اینکه مردم در صورت مواجهه با افراد بدون مجوز گزارش کنند بیان کرد: در صورت مشاهده افرادی که بدون مجوز اقدام به انعقاد قرارداد با مالکان خودروهای سنگین می‌کنند مراتب از طریق قانونی پیگیری می‌شود.

وی از حمل و نقل سالانه بیش از ۳ میلیون تن کلا توسط رانندگان در استان اردبیل خبر داد و اظهار کرد: به صورت سالانه در استان اردبیل به همت ۱۱ هزار و ۲۷۴ نفر راننده، ۷ هزار و ۷۸۹ ناوگان و ۸۷ شرکت بیش از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن کالا حمل و نقل می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها