موج
کدخبر : ۳۳۵۷۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335775

رامین صادقی:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای کنترل بازار و ساماندهی قیمت کالا و اجناس مختلف نظارت بر نحوه عرضه لوازم خانگی در مناطق مختلف استان اردبیل تشدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل عصر امروز در بازدید از مراکز عرضه لوازم خانگی در اردبیل اظهار داشت: در راستای کنترل بازار و ساماندهی قیمت کالا و اجناس مختلف نظارت بر نحوه عرضه لوازم خانگی در مناطق مختلف استان اردبیل تشدید می‌شود.

وی با اشاره به روند افزایش قیمت در تولیدی‌ها افزود: طبق آخرین برنامه ریزی‌های انجام شده تولیدکنندگان لوازم خانگی برای افزایش ۲۵ درصد قیمت اجناسی همچون ماشین لباس شویی، یخچال فریزر و اجاق گاز و همچنین ۲۰ درصد نیز برای تلوزیون مجاز هستند.

صادقی با بیان اینکه تمامی افزایش‌ها با توجه به آخرین قیمت سال گذشته باید باشد تصریح کرد: تمامی شرکت‌ها و تولیدکنندگان اقلام مربوط به بخش لوازم خانگی باید در افزایش قیمت اجناس و کالاها به آخرین قیمت اعلام شده طی سال گذشته توجه جدی داشته باشند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ثبت نام در سامانه ۱۲۴ وزارت صمت را ضروری دانست و بیان کرد: شرکت‌ها موظف به ارائه فهرست قیمت برای درج در سامانه ۱۲۴ هستند و در صورت عدم اقدام، موضوع در حکم عرضه خارج از شبکه و گران‌فروشی قابل پیگیری است.

وی برخورد جدی را در انتظار گران‌فروشان و محتکران لوازم خانگی عنوان کرد و ادامه داد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف ازجمله گران ‌فروشی و احتکار توسط واحدهای صنفی مربوطه را با سامانه ۱۲۴ اعلام کنند و برخورد جدی در انتظار خاطیان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها