موج
کدخبر : ۳۳۵۲۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335293

قادر برجی:

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل از تخصیص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای هتلینگ بخش‌های بیمارستان تامین اجتماعی ارس شهرستان پارس‌آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، قادر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل بعد از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان ارس پارس‌آباد اظهار داشت: تخصیص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای هتلینگ بخش‌های بیمارستان تامین اجتماعی ارس شهرستان پارس‌آباد در دستور کار گرفته است.

وی با اشاره خدمات ارائه شده درمانی به آحاد مختلف مردم افزود: بیش از ۵۰ درصد بیمه شدگان منطقه دارای بیمه تامین اجتماعی هستند و ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی به این اقشار صورت می‌گیرد.

برجی از برنامه‌ریزی بدای توسعه اماکن درمانی منطقه خبر داد و تصریح کرد: برای افزایش فضای فیزیکی درمانی در صدد نهایی کردن طرح الحاق شعبه تامین اجتماعی به بیمارستان ارس هستیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با تاکید بر اجرای به موقع طرح‌ها و پروژه‌ها بیان کرد: برای امسال طرح توسعه‌ای و استانداردسازی اورژانس را در برنامه و اهداف کاری خود داریم که پس از اخذ اعتبار، اجرای آن را کلید خواهیم زد.

وی اعزام بیماران به مرکز استان را دارای تاثیرات منفی دانست و اظهار کرد: مردم این منطقه نیاز به امکانات درمانی ویژه ازجمله دستگاه سی تی اسکن و بخش‌های ویژه آی سی یو و سی سی یو دارند تا از اعزام بیماران به مرکز استان جلوگیری شود.

برجی در ادامه برای تامین کادر پزشکان متخصص و همچنین ایجاد بستری مناسب برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مردم این منطقه قول مساعد داد و گفت: این موضوع به صورت یکی از مسائل اولویت دار پورد پیگیری قرار گرفته است و عملیاتی می‌شود.

** توسعه اماکن درمانی و بهداشتی شمال استان اردبیل ضروری است

عباس جهانگیرزاده نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، اصلاندوز و بیله‌سوار نیز در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در بیمارستان ارس ادامه داد: برای افزایش فضای فیزیکی درمانی این بیمارستان که بیشتر به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه خدمات می‌کند و نیاز ضروری مردم این منطقه است که در کمال آرامش دوره درمان خود را بدون اعزام شدن به شهرهای دیگر سپری کنند و اعتبارات لازم را برای انجام عملیات عمرانی و توسعه ای آن جذب می کنیم.

وی با اشاره به پیگیری الحاق ساختمان شعبه تامین اجتماعی به بیمارستان ارس افزود: مطمئنا پس از الحاق، شرایط بیمارستان برای ارائه خدمات درمانی و پزشکی به مردم منطقه در سطح بسیار خوبی اتفاق خواهد افتاد که بیمه شدگان تامین اجتماعی بدون پرداخت ریالی درمان خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها