موج
کدخبر : ۳۳۴۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334764

رحیم محمدی:

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل گفت: در حال حاضر از میزان ۱ میلیون اراضی ملی موجود در مناطق مختلف استان اردبیل ۹۰۰ هزار هکتار از اراضی استان در سامانه حدنگار جانمایی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رحیم محمدی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل ظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاه قضایی در استان اظهار داشت: امر صیانت حفاظت از اراضی ملی در حوزه‌های مناطع طبیعی، آب، خاک و جنگل ضروری است و باید در این راستا فرهنگ‌سازی صورت گیرد.

وی از آغاز تعیین و تکلیف اراضی خبر داد و افزود: در حال حاضر از میزان ۱ میلیون اراضی ملی موجود در مناطق مختلف استان اردبیل ۹۰۰ هزار هکتار از اراضی استان در سامانه حدنگار جانمایی شده است که از این میزان نیز ۲۰ درصد به مرحله تثبیت رسیده است.

محمدی با تاکید بر ورود سامانه حد نگار به اراضی شهری استان تصریح کرد: همچنین سامانه حد نگار به مناطق و اراضی شهری نیز وارد شده است به طوری که در حال حاضر اراضی تمامی شهرستان‌های استان در جانمایی شده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل با اشاره به روند صدور سند به اراضی بیان کرد: در حوزه شهری به بیش از ۵۰ درصد از اراضی جانمایی شده سند تک برگ صادر شده است و در حوزه روستایی نیز اراضی تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در آن جانمایی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها