موج
کدخبر : ۳۳۳۹۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333988

عباس جنگی مرنی:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: در حال حاضر سد عمارت گرمی ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ادامه عملیات اجرایی با همکاری و مشارکت بنیاد مستضعفان و جانبازان تداوم می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جنگی مرنی امروز در نشست بررسی آخرین وضعیت سد عمارت گرمی اظهار داشت: در حال حاضر سد عمارت گرمی ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ادامه عملیات اجرایی با همکاری و مشارکت بنیاد مستضعفان و جانبازان تداوم می‌یابد.

وی افزود: سد عمارت با حجم مخزن ۱۸۲ میلیون مترمکعب از نظر حجم بزرگترین سد استان اردبیل است که با بهره‌برداری از این سد امکان آبیاری اراضی منطقه و جلوگیری از خروج منابع آبی کشور میسر می‌گردد.

جنگی مرنی تصریح کرد: با بهره برداری از این سد می توان در توسعه کشاورزی در منطقه و همچنین پیشبرد اهداف عمران و آبادانی در منطقه برنامه ریزی کرد و تاثیرات مثبت آن در پیشبرد اهداف اقتصادی منطقه و استان چشمگیر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل بیان کرد: بنیاد مستضعفان و جانبازان کشور آمادگی همکاری با شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل را دارد و با مشارک مالی برای تداوم عملیات اجرایی کارهای باقی مانده از ساختمان سد عمارت و تاسیسات وابسته به آن را انجام خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها