موج
کدخبر : ۳۳۳۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333979

اکبر صمدی:

فرماندار مشگین‌شهر گفت: دفن اصولی و بهداشتی پسماند در محل دفن پسماند مشگین‌شهر و فنس‌کشی محل دفن پسماند از جمله از اقدامات زیست محیطی لازم در شهرستان مشگین‌شهر است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر صمدی فرماندار مشگین‌شهر در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: دفن اصولی و بهداشتی پسماند در محل دفن پسماند مشگین‌شهر، فنس‌کشی محل دفن پسماند مشگین‌شهر، ساماندهی محل‌های دفن زباله شهرهای قصابه و آلنی و انتقال پسماندهای این ۲ شهر به محل دفن زباله مشگین‌شهر، از جمله از اقدامات زیست محیطی لازم در شهرستان مشگین‌شهر است.

وی افزود: با توجه به مشخص شدن محل تخلیه نخاله‌های ساختمانی در سه‌راهی وراغول، با هرگونه تخلف در زمینه تخلیه نخاله‌های ساختمانی در حواشی جاده‌ها و نقاط مختلف شهر که باعث برهم خوردن سیمای طبیعی و آلودگی محیط زیست می‌شود، برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

فرماندار مشگین‌شهر بیان کرد: طی ۲ سال اخیر اقدامات زیست محیطی قابل توجهی در شهرستان مشگین‌شهر انجام شده که در این زمینه می‌توان به تعطیلی کشتارگاه سنتی شهرداری و بهره‌برداری از کشتارگاه صنعتی مشگین‌شهر و شروع عملیات تصفیه خانه فاضلاب شهری اشاره کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها