موج
کدخبر : ۳۳۳۸۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333842

سجاد انوشیروانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از وجود ۵ پیست اسکی در استان اردبیل و تلاش برای زیرساخت‌های آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل در خصوص پیست های اسکی جدید در استان اردبیل گفت: وجود ۵ پیست اسکی در استان تحولی بزرگ در صنعت گردشگری ورزشی و علاقه مردم به این رشته ورزشی خواهد بود.

وی با بیان اینکه با سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش‌ شاهد رشد و شکوفایی رشته های ورزشی به خصوص اسکی روی چمن و اسکی روی برف در استان اردبیل خواهیم بود افزود: پیست های اسکی شابیل ، اندبیل خلخال و اوجور سرعین که با تسهیلات مناسب در حال اجراست در نوع آب و هوا و شرایط محل دو منظوره طراحی می شود و در نوع خود کم نظیر خواهند بود.

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل در خصوص دو پیست اسکی فندقلو و آلوارس اضافه کرد: این دو پیست اسکی هم نیاز به توسعه زیر ساخت دارند که برای پیست اسکی روی چمن فندقلو تجهیزات تله اسکی خریدار شده و بعد از توسعه زیر ساخت و مسطح شدن زمین پیست نصب خواهد.

انوشیروانی با اشاره به حمایت استاندار اردبیل از بخش خصوصی در توسعه زیر ساخت های گردشگری و گردشگری ورزشی و همچنین در حوزه سلامت ورزشی اضافه کرد: توسعه زیر ساخت های ورزشی برای اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل حائز اهمیت می باشد و امیدواریم هر چه زودتر در این زمینه نیز به خروجی‌های مطلوب و مورد نظر دست می‌یابیم.

وی در خصوص رونق توسعه گردشگری ورزشی تصریح کرد: رونق و توسعه ورزش‌های گردشگری در استان اردبیل یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در بخش گردشگری ورزشی است چرا که اردبیل یک منطقه سردسیر محسوب می‌شود و تنها نمی توانیم به ورزش‌های تابستان اکتفا کنیم و بر همین اساس وجود پیست های اسکی شابیل در مشگین شهر، اندبیل خلخال، اوجور و آلوارس در سرعین می تواند به رونق و توسعه گردشگری و گردشگری ورزشی کمک کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها