موج
کدخبر : ۳۳۳۶۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333648

محمدرضا برادران:

معاون ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل از بهره‌برداری از اولین زمین بتنی مینی گلف کشور در اردبیل در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمدرضا برادران معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در بازدید از زمین احداثی گلف در اردبیل اظهار داشت: اولین زمین بتنی مینی گلف کشور در بین اردبیل و سرعین و در منطقه توریستی گردشگری قاسم قشلاقی ایجاد می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط پیش آمده به خاطر ویروس کرونا، قرارداد نظارت و طراحی این زمین از دی ماه ۹۸ به حالت تعطیل درآمد اما با آغاز ادامه عملیات ساخت مجموعه سعی خواهد شد زمین در مدت ۴۰ روز آینده آماده و به بهره‌برداری برسد.

برادران افزود: برای ایجاد این زمین تاکنون نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و این مجموعه دارای زمین مینی گلف، شاتینگ و پاتینگ است.

معاون ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل ادامه داد: باتوجه به اینکه ورزشکاران رشته گلف در سال‌های اخیر درخشش خوبی در سطح آسیایی و کشوری داشته‌اند لازم است این رشته درسطح استان اردبیل نیز فراگیر شده و در تمامی شهرستان‌ها زیرساخت‌های لازم برای فعالیت این رشته ایجاد شود.

وی بیان کرد: رشته ورزشی گلف رشته‌ای جذاب و مفرح بوده و سن و سال نمی‌شناسد لذا باید برای همگانی کردن آن تلاش کنیم و هیات مینی گلف نیز باید برای کارکنان دولت هم برنامه ویژه‌ای داشته باشد و مسابقات و آموزش کارکنان دولت در این رشته را پیگیری کند.

برادران اظهار کرد: در حال حاضر ۵۰ گلف باز دختر و پسر در استان اردبیل فعالیت می‌کنند که توانسته‌اند در صحنه‌های ملی و بین‌المللی بدرخشند و مقام‌هایی چون اول ایران و آسیا، سوم تیمی آسیا در سه رده سنی، مج پلی آسیا اول و دوم انفرادی، دوم میکس پلی آسیا و سوم آسیا در بخش انفرادی جوانان دختر را کسب کنند.

معاون ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: در رابطه با احداث زمین گلف ۱۸ حفره نیز در صورت همکاری اداره ورزش و جوانان و مساعدت شهرداری و استانداری برای احداث این چنین زمینی نیز اقدام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها