موج
کدخبر : ۳۳۳۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333010

ولی نظرپور:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: روحیه خیرخواهی در بین مردم استان اردبیل بسیار بالا است که امر مهم را همواره در عرصه‌های مختلف به نمایش گذاشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت الاسلام ولی نظرپور بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح مرکز نیکوکاری شهید میرزایی در اردبیل اظهار داشت: روحیه خیرخواهی در بین مردم استان اردبیل بسیار بالا است که امر مهم را همواره در عرصه‌های مختلف به نمایش گذاشته‌اند.

وی با اشاره به کمک به مستمندان افزود: خدمت به مستضعفان و دستگیری از فقرا و نیازمندان اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد بنابراین با افزایش همبستگی اجتماعی، چهره فقر و محرومیت از جامعه زدوده خواهد شد.

نظرپور با بیان اینکه طی کردن راه خدایی از طریق اعمال و نیات خیر محقق می‌شود، تصریح کرد: اگر اعمال با نیت خیر و در مسیر خدایی باشد زندگی دنیوی و اخروی نیز با سعادت و خشنودی همراه خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل  با تاکید بر حل مشکلات معیشتی مردم بیان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی، نیکوکاران اردبیلی از هیچ کمکی به نیازمندان دریغ نکرده و همواره دست به خیر هستند.

وی هدف از راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را افزایش مشارکت مردمی دانست و اظهار کرد: هم‌اکنون ۸۶ مرکز نیکوکاری در سطح استان اردبیل فعالیت دارند که در رفع مشکلات و یاری‌رسانی به خانوار تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر جامعه نقش بسزایی ایفا می‌کنند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها