موج
کدخبر : ۳۳۲۶۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332687

سجاد انوشیروانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از واگذاری 14 مکان ورزشی از طریق ماده 27 به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل، پیشرو در واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی از طریق ماده ۲۷ است.

وی افزود: تاکنون 14 مکان ورزشی از طریق ماده 27 به بخش خصوصی واگذار شده است که در بحث اشتغالزایی برای جوانان منطقه نقش ویژه‌ای دارد.

انوشیروانی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل توانسته است در سال‌های گذشته تعداد 10 مکان ورزشی را از طریق ماده 27 به بخش خصوصی واگذار کند که از این تعداد بیشترین مکان ورزشی متعلق به شهرستان اردبیل می‌باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: بهسازی سالن‌های شهید ابراهیم‌پور شام اسبی، استخر شهید رجایی، سالن ورزشی شهید رجایی، سالن ورزشی حضرت علی اکبر گلمغان شهرستان اردبیل، سالن ورزشی شهدای پارس‌آباد، بهسازی سالن فاطمه الزهرای پارس‌آباد، بهسازی استخر فجر گرمی، بهسازی استخر فجر خلخال و همچنین بهسازی سالن استاد شهریار مشگین‌شهر و بهسازی استخر مشگین‌شهر 10 مکان ورزشی هستند که در سالهای 96-97-98 از طریق بخش خصوصی در جهت بازسازی و بهسازی واگذار شد.

وی اظهار کرد: در سال 99 هم تعداد 4 مکان ورزشی ازجمله سالن ورزشی شهدای نیار، سالن ورزشی شهید احمدی شهرک زرناس، بهسازی سالن 12 هزار نفری فجر پارس آباد و احداث زمین تنیس خاکی در شهرک دادگستری اردبیل می باشد که اقدامات اولیه جهت واگذاری انجام گرفته است.

وی گفت: در بخش واگذاری اماکن ورزشی جهت بهسازی و مشارکت از طریق ماده ۲۷ استان اردبیل توانست عملکرد خوبی داشته باشد و استان اردبیل پیشرو در واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی از طریق ماده 27 می‌باشد.

انوشیروانی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در جهت حمایت از بخش خصوصی و ایجاد اشتغال در حوزه ورزش و جوانان از کلیه سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی به خصوص ورزشکاران جهت سرمایه گذاری و مشارکت در احداث و بهسازی پروژه های این اداره کل دعوت بعمل می آورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها