موج
کدخبر : ۳۳۲۶۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332684

توحید بلورساز عنوان کرد:

معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های شمالغرب کشور در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، توحید بلورساز معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد اسلامی استان اردبیل  اظهار داشت: استان اردبیل همواره در برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای خبر پیشگام بوده است و امسال نیز جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب در اردبیل در اردبیل برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: هم اکنون  219 نشریه در استان دایر است که از این تعداد 153 مورد چاپی، 18 مورد الکترونیک برخط و 48 مورد پایگاه خبری و خبرگزاری است.

بلورساز افزود: در آخرین دوره‌ای که اردبیل میزبان جشنواره منطقه ای بود؛ خبری از فعالیت گسترده  پایگاه‌های خبری نبود و از آن تاریخ محک جدی و دقیقی درباره  وضعیت تولیدات رسانه‌ای این بخش نداشتیم.

معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد اسلامی استان بیان کرد: جشنواره‌ها علاوه بر نشاط و امید آفرینی ، فرصتی جهت تعامل با سایر استان‌ها فراهم ساخته و زمینه ارزیابی استعدادها را موجب می‌شوند.

وی گفت: علاوه بر این سطح علمی و توان عملی خبرنگاران سنجیده می‌شود و با داوری آثار می‌توانیم خروجی کار خودمان را بررسی کنیم و نقاط ضعفمان را احصا کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها