موج
کدخبر : ۳۲۳۵۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323523

نادر فلاحی خبرداد:

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از تدوین برنامه یک ساله این اداره کل جهت تحقق شعار سال تا هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبر گزاری موج اردبیل، نادر فلاحی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، از تدوین برنامه یک ساله این اداره کل جهت تحقق شعار سال تا هفته آینده خبر داد گفت: در عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال ۹۹ با عنوان " جهش تولید " و تاکیدات رییس جمهور برای ایجاد تحرک در حوزه اقتصادی در کشور این اداره کل در راستای ماموریت های ذاتی خود طبق این برنامه ریزی عمل خواهد کرد.

وی افزود: سیاست های اقتصادی کلان کشور در یک سال گذشته در راستای ایجاد تولید بود اما تاکید بجای رهبر معظم انقلاب باعث تشدید و مثمرثمر بودن فعالیت‌های قبلی خواهد شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: جذب سرمایه گذار، ایجاد اشتغال و حفظ و صیانت از بناهای تاریخی بر مبنای تحقق شعار اردبیل ۱۴۰۰ بر قله گردشگری کشور و همچنین به تفکیک شهرستان ها خواهد بود.

فلاحی بیان کرد: سهم تولید درحوزه صنایع دستی استان باید در سال جاری ارتقاء یابد و ما تمامی تلاش خود را برای تحقق این موضوع انجام خواهیم داد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها