موج

محمدرضا برادران خبرداد:

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه شهرستان پارس‌آباد مغان در حوزه ورزش‌ ظرفیت بالایی دارد بیش از ۵۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی و شهرستانی به حوزه ورزش شهرستان پارس‌آباد مغان پیش ‌بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمدرضا برادران  سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در بازدید از اماکن ورزشی شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان به عنوان دومین شهر بزرگ در سطح استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار بالا و عمیقی در حوزه ورزش دارد که از زیرساخت‌های ورزشی شایسته محروم است.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۶ میلیارد اعتبار به ورزش شهرستان پارس‌آباد مغان پیش ‌بینی شده است افزود: با توجه به اینکه شهرستان پارس‌آباد مغان در حوزه ورزش‌ ظرفیت بالایی دارد بیش از ۵۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی و شهرستانی به حوزه ورزش شهرستان پارس‌آباد مغان پیش ‌بینی شده است.

برادران از ایجاد ۶ خانه ورزش روستایی در شهرستان پارس‌آباد خبر داد و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های غنی ورزشی شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان و در مقابل آن کمبود و نیازمندی این منطقه به زیرساخت‌های ورزشی ۶ خانه ورزش روستایی در شهرستان پارس‌آباد احداث می‌شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با تاکید بر تکمیل تمامی عملیات‌های تجهیز و تعمیر اماکن ورزشی شهرستان پارس‌آباد ، بیان کرد: طرح‌های سالن‌های ورزشی و سالن وزنه برداری شهرستان پارس‌آباد تکمیل می‌شود و عملیات احداث سالن ۵ هزار نفری پارس‌آباد نیز تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به مطالبات ورزشکاران شهرستان پارس‌آباد مغان اظهار کرد: ظرفیت بالای ورزشی شهرستان باعث شده مطالبات برای امکانات ورزشی افزایش یابد  و باید در جهت رسیدن به سرانه استاندارد فضای ورزشی تلاش جدی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها