موج
کدخبر : ۲۹۴۴۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-294428

علی رحمتی:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در پنج ماهه نخست امسال بیش از 52 میلیون و 315 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 9.2 درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اظهار داشت: در پنج ماهه نخست امسال بیش از 52 میلیون و 315 هزار تردد در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که میزان تردد 47 میلیون و 896 هزار تردد بوده با افزایش 9.2 درصدی روبه‌رو بوده است.

وی بیشترین ترددها در محورهای مواصلاتی استان را مربوط به محور اردبیل به آستارا و بالعکس دانست و بیان کرد: از مجموع ترددهای به ثبت رسیده در محورهای مواصلاتی استان پنج میلیون و 297 هزار تردد مربوط به این محور بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: بعد از این محور بیشترین تردد مربوط به محور سرعین بوده به طوری که چهار میلیون و 614 هزار تردد در این محور به ثبت رسیده است.

رحمتی با اشاره به میزان ترددها در جاده‌های استان از عید قربان تا عید غدیر خم گفت: در این مدت که از 18 تا 31 مردادماه بوده است، بیش از 6 میلیون و 349 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل ثبت شد.

وی با اشاره به فعالیت 64 دستگاه ترددشمار در سطح جاده‌های استان اردبیل تصریح کرد: تمامی ترددها در محورهای مواصلاتی توسط این سامانه‌ها به ثبت رسیده است که در کنار این تعداد دستگاه، 27 سامانه ثبت تخلفات سرعت، 40 دوربین نظارت تصویری و دو سامانه توزین بار نیز در محورهای استان فعال شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از ثبت سه میلیون و 151 هزار تردد با سرعت غیرمجاز در پنج ماهه نخست امسال توسط سامانه‌های ثبت تخلفات سرعت در استان خبر داد و افزود: تلاش می‌کنیم تا با هوشمندسازی محورهای مواصلاتی از تخلفات و حوادث در جاده‌ها کاهش دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها