موج
کدخبر : ۴۰۹۳۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-409314

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی است که به طور گسترده توسط کاربران در سراسر جهان استفاده می شود.

به گزاش خبرگزاری موج، اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی است که به طور گسترده توسط کاربران در سراسر جهان استفاده می شود. اینستاگرام به کاربرانش این امکان را می دهد که پروفایل خود را داشته باشند، تصاویر خود را پست کنند، افراد دیگر را دنبال کنند، پست های دیگران را لایک یا نظر دهند و به افراد پیام دهند. اما، اگر اینستاگرام متوجه شود که شما از خدمات آن سوء استفاده می کنید، شما را با مسدود کردن حسابتان مجازات می کند.

اگر روش های رفع بلاک را سرچ کرده اید، احتمالاً توسط اینستاگرام بلاک شده اید و به دنبال راه حلی هستید. اما، قبل از اینکه بدانیم چگونه مشکل Action Blocked را در اینستاگرام برطرف کنیم، ابتدا اجازه دهید بدانیم که Action Blocked در اینستاگرام به چه معناست و همچنین دلایل احتمالی که اینستاگرام تصمیم گرفته شما را با بلاک مجازات کند چیست.

"Action Blocked" در اینستاگرام به چه معناست؟

هنگامی که این پیغام را رو صفحه اینستاگرام خود می بینید

 “This action was blocked. Please try again later. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake.

به این معنی است که اینستاگرام به دلیل یک فعالیت شما تصمیم گرفته است که شمارا مجازات کند.

وقتی اینستاگرام اکانت شما را مسدود می‌کند، به شما اجازه نمی دهد که کسی را در اینستاگرام دنبال کنید. شما حتی مجاز به لایک کردن یا نظر دادن در مورد پست های دیگران نیستید. با این حال، شما مجاز ورد به صفحه خود هستید ولی هیچ فعالیتی در آن نمی توانید انجام دهید. اینستاگرام سیاست های سختگیرانه ای برای مقاله با ربات ها و اسپمرها دارد تا کاربرانش بتوانند با امنیت کامل از آن استفاده کنند به همین دلیل است که اگر سیستم اینستاگرام یک فعالیت مشکوک از شما مشاهده کند بلاک خواهید شد. سیستم اینستاگرام برای این اقدام از قبل به شما اطلاع نمی دهد و حتی در مورد دلیل آن نیز به شما توضیحی نمی دهد. در زیر به دلایل و روش های رفع آن خواهیم پرداخت.

 • به اینستاگرام بگویید که شما را رفع بلک کند!

هنگامی که پیام Action block را در صفحه اینستاگرام دریافت می کنید، می توانید برای رفع انسداد به اینستاگرام درخواست خود را مطرح کنید. در این روش اگر اینستاگرام هویت شما را تایید کند شما را از حالت انسداد خارج می کند.

 برای درخواست رفع انسداد می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • هنگامی که پیام Action Blocked به شما داده شد، روی Tell Us کلیک کنید.

رفع بلک

 • اطلاعات امنیتی درخواست شده توسط اینستاگرام را از طریق آدرس ایمیلی که ثبت کرده اید در پروفایل خود تکمیل کنید.
 • در صورت درخواست، عکس خود را برای تأیید به اشتراک بگذارید.
 • اینستاگرام چند روز پس از تکمیل تاییدیه حساب شما را رفع انسداد خواهدکرد.

 

 • 24 الی 48 ساعت منتظر بمانید!

این احتمال وجود دارد که اینستاگرام فقط برای مدت کوتاهی شما را بلاک کرده باشد تا اقدامات شما را محدود کند. اینستاگرام در مدت زمانی که شما را مسدود کرده است فعالیت های شما را کنترل می کند و اگر شما در این دوره به خوبی رفتار کرده باشید اینستاگرام شما را رفع بلاک می کند. بنابراین 24 تا 48 ساعت منتظر بمانید و از انجام هر اقدامی در این مدت زمان خودداری کنید و بررسی کنید که اینستاگرام شما را رفع انسداد کرده یا خیر. اگر نه، روش های دیگر را برای اثبات هویت خود را انجام دهید.

 

 • اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نمایید!

اگر اطلاعات پروفایل شما ناقص است آن را تکمیل کنید و همچنین عکس خود را روی پروفایل بارگزاری کنید.

 

با انجام مراحل زیر می توانید اطلاعات پروفایل خود را در اینستاگرام تکمیل کنید:

 1. به پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی ویرایش پروفایل کلیک کنید.
 2. تمام فیلدهای خالی را که پر نکرده اید پر کنید. اگر هنوز عکس پروفایل ندارید یک عکس از خودتان آپلود کنید.
 3. در آخر، Done را بزنید.

 

 • پست بگذارید!

 

اگر در صفحه خود پست به اشتراک نگذاشته اید و یا از آخرین پست شما زمان زیادی می گذرد چند پست در صفحه خود اشتراک گذاری کنید تا اینستاگرام بداند که اکانت شما هنوز فعال است.اینستاگرام پس از مشاهده برخی اقدامات از اکانت شما، ممکن است شما را رفع انسداد کند.

 

 • اینستاگرام خود را روی دستگاه های دیگر باز کنید!

پس از آن که تمام اقدامات فوق را امتحان کردید و رفع بلاک نشده اید، اینستاگرام خود را در دستگاه دیگری باز کنید! ممکن است اینستاگرام ،  IP addressشما را بلاک کرده باشد. بنابریان می توانید از دستگاه دیگری که IP address متفاوتی دارد وارد شوید.

همچنین مطمئن شوید که دستگاهی که با آن وارد اکانت اینستاگرام خود شده اید از wi-fi استفاده نکند. زیرا IP wi-fi عمومی است و ما می خواهیم دستگاه و IPآن کاملا جدید باشد. بنابراین از دیتای تلفن همراه برای این کار استفاده کنید، چرا که زمانی که دیتا تلفن همرا روشن می شود دستگاه از IP اختصاصی خود استفاده می کند.

 • برنامه های شخص ثالث را حذف کنید!

اگر از برنامه های افزایش فالور، افزایش لایک و.... استفاده می کنید بهترین راه حل این است که آن ها را هر چه سریعتر حذف کنید.

7-استفاده از ربات ها را متوقف کنید!

اگر از یک ربات برای انجام لایک، کامنت، پیام، فالو کردن یا  آنفالو کردن در اینستاگرام استفاده می‌کردید، توصیه می‌شود فوراً استفاده از این ربات‌ها را متوقف کنید.

8-اکانت اینستاگرام خود را با اکانت فیسبوک ارتیاط دهید!

گاهی اوقات اینستاگرام فکر می کند شما یک ربات هستید و به دلیل برخی از فعالیت ها شما را بلاک می کند. بنابراین می توانید اعتبار خود را با پیوند دادن یا لینک کردن  حساب اینستاگرام به برخی از حساب های دیگر رسانه های اجتماعی خود مانند فیس بوک اثبات کنید.

برای پیوند دادن اکانت اینستاگرام به حساب فیسبوک خود، باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. به پروفایل اینستاگرام خود بروید و سپس روی نماد منو (که شبیه همبرگر است) کلیک کنید.
 2. به تنظیمات (چرخ دنده) بروید.
 3. روی Account کلیک کنید و سپس روی Linked Accounts کلیک کنید.
 4. فیسبوک را انتخاب کنید و جزئیات ورود به فیسبوک را وارد کنید. با اتصال اکانت اینستاگرام به فیسبوک می توانید ثابت کنید که یک شخص واقعی هستید و ربات یا اسپم نیستید و قصد سو ایتفاده از این پلتفرم را ندارید.

منبع : followerpro

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: اینستاگرام

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها