English

رئیس پلیس راهور تهران خبر داد:

بزرگراه‌های تهران زیر بار ترافیکی سنگین

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی پایتخت در صبح چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ گفت: ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین و نیمه‌سنگین، اما روان در سطح پایتخت هستیم.

 بزرگراه‌های تهران زیر بار ترافیکی سنگین
به گزارش خبرگزاری موج

، سرهنگ علی‌اصغر شریفی گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین و نیمه‌سنگین، اما روان در سطح پایتخت بودیم.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بار ترافیکی در بزرگراه‌های همت، چمران، آبشناسان، شیخ فضل‌الله، یادگار امام (ره) و محمدعلی جناح شروع شده و در حال شکل گرفتن است.

وی ادامه داد: بار ترافیکی در بزرگراه آزادراه تهران-کرج، آزادگان، بابایی، نیروی زمینی، شهید سلیمانی، صیاد، زین‌الدین، امام علی (ع)، علامه، جانبازان، بزرگراه لشگری و رسالت نیز در حال شکل‌گیری و پر تراکم است.

سرهنگ شریفی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان، به‌دلیل نقص معبر و عرض کم پرتراکم، و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی، دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت است.

سرهنگ شریفی گفت: طرح جناغی‌ها در معابر بزرگراهی در حال اجراست. این طرح به‌ این منظور انجام می‌شود که تعداد معدودی از رانندگان هستند که قوانین را رعایت نکرده و قصد دارند زودتر از رانندگانی که در انتظار ورود به رمپ‌ها و خروجی‌ها حضوری منظم دارند، وارد شوند و به قول معروف زرنگی کنند که تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ، با حضور خود در این مقاطع از این تخلف رانندگان جلوگیری به عمل می‌آورند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست قبل از تصمیم برای تغییر مسیر حین رانندگی، حتماً از ۱۰۰ متر عقب‌تر اقدام به زدن راهنما کنند و قصد خود را به این طریق به اطلاع دیگر رانندگان برسانند و حتماً قبل از آن نیز در لاینی که می‌خواهد از آن اقدام به تغییر مسیر کننند، قرار بگیرند و هرگز به یکباره هر چند راهنما نیز زده باشند انحراف مسیر انجام ندهند تا شاهد حوادث تلخ در سطح معابر نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه