English

فرمانده کل انتظامی کشور:

صندوق های با رای بالا قدرت کشور را افزایش می‌دهد

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: هر چه صندوق رأی پرتر، سیلی‌های ما به دشمن بیشتر است، حضور پرشور مردم در انتخابات قدرت بازدارندگی کشور را افزایش می دهد.

صندوق های با رای بالا قدرت کشور را افزایش می‌دهد
به گزارش خبرگزاری موج

، سردار احمد رضا رادان در همایش سراسری روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات، تضمین کننده حفظ تمامیت ارضی کشور، منافع ملی، اقتدار و امنیت کشور است و روحانیون انتظامی برای تحقق مشارکت بالا در این انتخابات مهم نقش اثرگذاری دارند که می‌توانند با دعوت دلسوزانه و خیرخواهانه، زمینه تحقق و اجرای چهار راهبرد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) یعنی مشارکت حداکثری، رقابت، سلامت و امنیت انتخابات را فراهم کنند.

ارشدترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون بزنگاه‌های سختی را تجربه کرده و با آن رو به رو بوده‌ایم اما امروز در پیچ حساسی قرار داریم که نمی‌توانیم سختی کار را به دوش رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بیندازیم و باید هرکدام به نقش خود در عبور موفق از آن آگاه بوده و آن را به درستی ایفا کنیم.

وی ادامه داد: مشارکت در انتخابات هم حق است و هم تکلیف، حق متعلق به فرد است اما تکلیف، نقش شما را برای انجام آن سنگین‌تر می‌کند، حق آن است که هر ایرانی برای تعیین سرنوشت خود حق رأی دارد اما تکلیف آن است که امام ما می‌فرمایند "حفظ نظام از اوجب واجبات است".

سردار رادان گفت: روحانی یک فرد نیست یک مکتب و مرام است که باید در یک مسیر نورانی حرکت کند و با کلام و مرام خود دل‌های انسان‌ها را تسخیر کند و در آنان تأثیر گذار باشد.

وی تاکید کرد: اهداف دشمن در انتخابات اسفند ماه ناامیدی، بی تفاوتی و سرگشتگی است که سرگشتگی مردم از همه خطرناک‌تر است و تکلیف همه ما و به ویژه روحانیت در این زمان حساس، روشنگری و تأثیرگذاری در مردم با تسخیر دل‌ها با کلام و مراممان است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور افزود: از بین ۱۸ مؤلفه‌ای که برای قدرت برمی‌شمارند، معنویت بزرگترین مؤلفه قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، درست است که جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر توان داخلی و به دست جوانان خود موفق به پیشرفت‌های بزرگی در صنایع نظامی شده است که قدرت بازدارندگی بالایی ایجاد کرده است اما قدرت بازدارندگی، با تجهیزات نظامی و با چاشنی معنویت کامل می‌شود و همگان به خوبی می‌دانند حضور مردم در انتخابات قدرت بازدارندگی کشور را افزایش می‌دهد.

سردار رادان تاکید کرد: هر چه صندوق رأی پرتر، سیلی‌های ما به دشمن بیشتر است، وقتی دشمن سیلی می‌خورد ضریب امنیتی کشور ارتقا می‌یابد، مشارکت مردم در انتخابات باعث ناامیدی دشمن می‌شود، وقتی دشمن ناامید شد مشکلات کشور نیز حل می‌شود.

سردار رادان سه هدف اصلی دشمن را تضعیف نظام دینی، تضعیف اقتدار ملی و ناکار آمد نشان دادن نظام دانست و تاکید کرد: دفاع از دین و نظام مقدس اسلامی و حفظ اقتدار آن از وظایف ماست و باید هرچه در توان داریم برای نابود کردن فتنه‌های دشمنان انجام دهیم، اگر امروز نقش خود را به خوبی انجام ندهیم فردای قیامت شرمنده خواهیم شد باید با کلام و مراممان مردم را امیدوار کنیم و دستاوردهای انقلاب را که دشمن نمی‌خواهد مردم بدانند برای آنان تبیین کنیم.

فرمانده کل انتظامی کشور در پایان نقش روحانیون را در مشارکت انتخابات ویژه و برجسته دانست و افزود: اتفاقاتی که شما می‌توانید در جامعه بزرگ انتظامی کشور رقم بزنید در آگاهی بخشی و ترغیب در مشارکت بسیار اثر بخش است، هرگز نامی از نامزدی نبرید اما شاخصه‌های اصلح را بیان کنید تا این مشارکت به انتخاب اصلح نیز منجر شود، ان شاء الله با مشارکت بالای مردم و رقابت برادرانه، انتخابات همراه با امنیت و سلامتی را تجربه خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه