English

رئیس سازمان محیط زیست:

امیدوارم تلاش‌های ما به جایی برسد که خانواده محیط زیست به جایگاه موفقیت برسد

رئیس سازمان محیط زیست ابراز داشت: امیدوارم تلاش‌های ما به جایی برسد که خانواده محیط زیست به جایگاه موفقیت برسد. تمام تلاش ما شادابی خانواده محیط زیست است و همه دست به دست هم سرافرازی کشور را می‌خواهیم.

امیدوارم تلاش‌های ما به جایی برسد که خانواده محیط زیست به جایگاه موفقیت برسد
به گزارش خبرگزاری موج

، علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم جشن انقلاب ویژه خانواده بزرگ محیط زیست اظهار کرد: امام و همه شهدا که در این روزها جای شأن خالی است سکان دار این انقلاب و نظام هستند که این کشتی عشق و امید را ان شاالله به ساحل پیروزی و درخشش در سواحل امن برسانیم.

سلاجقه یاد و خاطره حضرت امام را گرامی داشت و به روح همه شهدا درود فرستاد و گفت: ما خانواده محیط زیست از همه شما که برای بقای این نظام تلاش می‌کنید تشکر می‌کنیم چرا که این نظام انقلاب برای شماست و ایران برای همه ماست.

وی ادامه داد: این نظام و انقلاب که در پهنه ایران شکل گرفته است امروزه ثمره آن قابل مشاهده است. همچنین از حرمت‌هایی که باید حفظ شوند، حرمت زن و مادر، روز مرد است.

معاون رئیس جمهور بیان کرد: به آنچه که به‌دست آورده‌ایم افتخار می‌کنیم و آنچه که امروز در جهان داریم به همه خانواده و فرزندان شما ارزنده می‌کنیم.

وی افزود: این روزها، روزهای بسیار مقدسی است و دنیایی که همیشه می‌گفت همه گزینه‌ها روی میز است و امروز می‌گوید ما با جمهوری اسلامی ایران کاری نداریم.

سلاجقه ادامه داد: حضرت آقا در بیانیه‌ای که مطرح کردند می‌گویند دشمن بسیار تلاش کرد که به ریسمان مردم چنگ بزند اما در این نظام خون و جان دادید و برای آن جنگیدید و شما به ریسمان اتحاد چنگ زدید.

وی افزود: در بیانیه دوم حضرت آقا فرمودند دشمن جوانان و مردم را هدف قرار می‌دهد چرا که هدف جدایی خانواده‌ها است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: روح بیانیه دوم انقلاب مردم و جوانان است. گام اول آن چهل ساله بود و گام دوم نیز چهل ساله خواهد بود.

وی گفت: فرزندان من و شما در گام دوم باید نقش اساسی را ایجاد کنند و باید فرهنگی که با افتخار آن را به‌دست آورده‌ایم را تزریق کنیم.

سلاجقه گفت: دشمن پذیرفته که ابر قدرتی چون جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و باید با آن کنار بیاید.

سلاجقه ادامه داد: آنچه که شاهدیم راه سخت و درازی است اما حضرت آقا فرمودند به قله نزدیک هستیم و خانواده سازمان محیط زیست کشور باید برای چله دوم برنامه‌ریزی کند و طرح‌های نو داشته باشیم.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با اعتقادی که شما به محیط زیست و کشورتان دارید قطعاً موفق خواهید شد.

وی اظهار کرد: آنچه که ما داریم از دست‌های پینه بسته پدرمان و مادران است و از همین جا بر همین دسته‌ها بوسه می زنم و از خداوند می‌خواهم که در کنار این انسان‌های شریف باشید.

سلاجقه افزود: ایام جشن و سرور است امیدوارم تلاش‌های ما به جایی برسد که خانواده محیط زیست به جایگاه موفقیت برسد. تمام تلاش ما شادابی خانواده محیط زیست است و همه دست به دست هم سرافرازی کشور را می‌خواهیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه