موج
کدخبر : ۴۰۰۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400974

استاندار تهران:

استاندار تهران گفت: امنیت اصلی‌ترین نیاز جامعه بوده و نیروی انتظامی اساسی‌ترین رکن برقراری نظم و امنیت است.

به گزارش خبرگزاری موج، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در مراسم صبحگاه هفته ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی غرب استان تهران ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ، اظهار کرد: نیروی انتظامی به سبب مسئولیت هایش، ارتباط گسترده‌ای با بخش‌های مختلف جامعه دارد و جزء سازمان‌هایی است که در طول یک هفته، مراسم گرامی داشت برگزار می‌کند.

وی با قدردانی از تلاش‌های مستمر پلیس به ویژه کارکنان فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، گفت: پلیس غرب استان تهران برادرانه در کنار سایر نهاد‌ها برای خدمت به مردم آماده است و با تمام وجود در خدمت مردم انجام وظیفه کرده و برای آسایش و آرامش جامعه تلاش وافری می‌کند.

استاندار تهران پلیس را رکن اصلی برقراری نظم و امنیت دانست و تصریح کرد: امنیت و سلامت مهمترین خواسته و نیاز زندگی اجتماعی است و اگر کسانی جامعه را دچار ناامنی کنند فعالیت‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... مختل می‌شود.

محسنی بندپی با بیان اینکه دامنه خدمات نیروی انتظامی، امروز بسیار گسترده است، گفت: هم اکنون در نزدیک‌ترین و دورترین نقاط کشور شاهد تلاش زحمتکشان این نیرو هستیم و هرجا نیاز به امنیت است، آنان نیز حضور دارند.

در حاشیه مراسم صبحگاه هفته ناجا از خانواده شهدای عرصه نظم و امنیت و کارکنان تلاشگر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قدردانی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`