موج
کدخبر : ۳۹۵۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395249

پرویز سروری نایب رییس شورای شهر تهران گفت: اولین شهدای ما زنان قهرمانی بودند که برای پیام بزرگ انقلاب و حفاظت و صیانت از انقلاب به خون تپیدند.

به گزارش خبرگزاری موج، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در دهمین جلسه  صحن امروز شورا که در غیاب مهدی چمران برگزار شد اظهار داشت: پیروز قهرمانان پارالمپیک کشور که پرچم ایران را بارها به اهتزاز درآوردند باعث خوشحالی همه ما است و امیدواریم بتوانیم از این عزیزان در شورا تقدیر کنیم.

وی افزود: 17 شهریور نیز سالروز حضور میلیونی مسالمت‌آمیز تهرانی‌ها در میدان ژاله و برخورد خشن دژخیمانه با مردم است که آنها را به خاک و خون کشید.

نایب رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در کنار جنایتی که انجام گرفت زیبایی‌هایی هم دیده شد از جمله بانوان دیدند دشمن در حال تیراندازی است و برای همین به جلوی صفوف آمدند و اولین شهدای ما زنان قهرمان بودند که برای انقلاب و حفاظت از ارزش‌ها در خون تپیدند.

سروری گفت: چه خون‌هایی که ریخته شده که ما برای پاسداشت ارزش‌ها در صندلی‌هایی قرار گیریم تا بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم و امیدواریم در این مسیر موفق باشیم.

وی با اشاره به سالروز ارتحال آیت‌الله طالقانی گفت: ایشان ابوذر زمان بود، اولین امام جمعه تهران و سمبل شوراها است که از پیروزی انقلاب بعد از امام خمینی  (ره) ایشان به موضوع شوراها توجه داشت و معتقد بود شوراها به معنای مشارکت گسترده مردم در تصمیم‌گیری‌ها است و انشاالله اهداف ایشان را بتوانیم ما ادامه دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها