موج
کدخبر : ۳۹۳۳۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393352

فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری ۲ متهمی خبر داد که اقدام به جاسازی پنج کیلو تریاک در بطری‌های نوشابه کرده بودند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ سلمان آدینه وند فرمانده یگان امداد تهران بزرگ از کشف 5کیلو تریاک توسط واحد های گشت انتظامی یگان امداد فاتب خبر داد.

سرهنگ آدینه وند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: واحد گشت انتظامی در حال گشت زنی هدفمند در محدوده خیابان 17 شهریور متوجه رفتار های مشکوک سرنشینان یک خودرو پراید شده و با زیر نظر داشتن آن با هماهنگی مرکز پیام برای بررسی بیشتر وارد عمل شدند.

فرمانده یگان امداد تهران تصریح کرد: پس از نزدیک شدن مامورین به خودرو، راننده آن که یک خانم بود قصد روشن کردن خودرو و فرار را داشت که با سرعت عمل مامورین و استرس خانم، ماشین خاموش شده و مامورین سریعا نفرات را برای بررسی بیشتر به پایین خودرو هدایت کردند.

سرهنگ آدینه وند در ادامه از کشف مواد مخدر در بطری های نوشابه پرده برداشت و اعلام کرد: مامورین پس از دستگیری متهمین اقدام به بازبینی و بازرسی از خودرو کرده و موفق به کشف بیش از 5 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بطری های نوشابه جاسازی شده در زیر صندلی خودرو شدند.

وی تصریح کرد: در ادامه متهمان به نحوه تهیه مواد مخدر از شهرهای جنوب شرقی کشور اعتراف کرده و با بیان این نکته که با تهیه مواد از شهرهای جنوب شرقی و قاچاق به داخل تهران قصد فروش آن را با پوشش خانواده در داخل شهر تهران  داشتند که دستگیر شدند.

فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: در ادامه هر 2 متهم به همراه مواد مخدر مکشوفه تحویل عوامل پلیس پیشگیری شد.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: مواد مخدر تریاک

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها