موج
کدخبر : ۳۹۱۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391762

جانشین رییس پلیس راهور تهران بزرگ از آماده باش پلیس برای برگزاری نماز ظهر عاشورا در پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور   درباره تمهیدات پلیس راهور تهران برای برگزاری نماز ظهر عاشورا گفت: امروز شاهد برگزاری نماز ظهر عاشورا هستیم که با توجه به شرایط فعلی تمامی این مراسم‌ها در فضاهای باز  میادین و خیابان‌ها برگزار خواهد شد، لذا پلیس راهور تهران بزرگ نیز تمهیدات لازم را برای تامین نظم عبور  و مرور  در این خصوص اتخاذ کرده است.

وی با بیان اینکه در محل های برگزاری نماز محدودیت تردد به شکل موقتی اعمال خواهد شد، گفت: از رانندگان می‌خواهیم که از تردد غیرضروری در این ساعات خودداری کرده و با پلیس نیز نهایت همکاری را داشته باشند.

جانشین رییس پلیس راهور تهران بزرگ همچنین تاکید کرد که تا پایان مراسم امروز و شام غریبان تمهیدات ترافیکی در سطح معابر شهر تهران ادامه خواهد داشت و افزود: تردد تمامی کامیون ها در طول بزرگراه‌ها و مسیرها و معابر داخلی پایتخت ممنوع است و اجازه تردد به این وسایل داده نخواهد شد.

موسوی پور از رانندگان خواست که با توجه به حضور هیات‌های عزاداری در سطح معابر با سرعت مطمئنه و یا حتی کمتر از آن تردد کنند و از رانندگی با سرعت غیرمجاز خودداری کنند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ درباره موتورسیکلت سواران نیز گفت: راکبین موتورسیکلت به هیچ عنوان در پیاده‌روها حرکت نکنند و در این ایام لازم است دقت بیشتری در حین رانندگی داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها