موج
کدخبر : ۳۸۴۸۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384879

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۲ میلیارد تومانی کالای قاچاق از چهار دستگاه نیسان در حوالی بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از توقیف 4  دستگاه نیسان حامل 20  میلیارد ریال کالای قاچاق در حوالی بزرگراه آزادگان  خبرداد.

سرهنگ ولی پورگودرزی در تشریح خبر فوق اظهار داشت:  با اشراف اطلاعاتی و تکمیل تحقیقات پلیسی، ماموران انتظامی پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی تهران از انتقال مقادیرکالای قاچاق از یک انبار کالا واقع در صباشهر به تهران مطلع و در یک عملیات پلیسی موفق شدند 4 دستگاه نیسان حامل کالای قاچاق را در بزرگراه آزادگان شناسایی کنند.

وی افزود: با توقیف خودرو و بازرسی از آنها تعداد 210 قلم لوازم خانگی قاچاق از قبیل ۲۰دستگاه ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ۲۴دستگاه چرخ گوشت و ۱۶۶ دستگاه سایر لوازم برقی آشپرخانه فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به دستگیری راننده خودروها ادامه داد:  متهمان در تحقیقات مقدماتی اظهار داشتند که این اموال متعلق به آنها نبوده و از اصالت و قاچاق بودن و یا نبودن این کالاها مطلع نیستند و صرفا به ازای دریافت حق الزحمه‌ای بابت کرایه خودرو، کالاها را از صباشهر بارگیری و قصد انتقال این اموال را به خیابان شوش و امین حضور داشتند.  

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه بلافاصله کارآگاهان تحقیق برای شناسایی مالک اجناس را آغاز کردند، تصریح کرد : هویت مالک اموال و محل تردد وی شناسایی و با هماهنگی قضائی متهم هنگام تردد در محدوده میدان انقلاب دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه با دستور قضائی کلیه اموال مکشوفه تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد خاطرنشان کرد:کارشناسان ارزش ریالی اموال را 20  میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ گودرزی گفت: هر 5 متهم پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها