موج
کدخبر : ۳۷۹۶۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379630

سردار قاسم رضایی:

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از تحویل ۳۲ هزار دوز واکسن کرونا به ناجا خبر داد و گفت: با توجه به اینکه ناجا مسئول حفظ امنیت انتخابات است نیاز دارد تا ۱۵۰ هزار دوز دیگر به ناجا تخصیص داده شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار قاسم رضایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه واکسیناسیون کرونا در ناجا از چه رده‌ای آغاز شده است، گفت: تدبیر ناجا بر این بود که مامورانی که در کف کار هستند و بیشتر با آلودگی‌ها مواجه هستند مانند مراکز درمانی، یگان‌های عملیاتی، مرزبانی و … در ابتدا واکسن کرونا را تزریق کنند.

وی افزود: تعداد محدودی واکسن در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته است که ما به نسبت اولویتی که گفتیم تزریق را برای مأموران آغاز کرده‌ایم.

جانشین فرمانده ناجا گفت: مطلقاً در مدیران تزریق واکسن نداشته‌ایم، البته ممکن است مدیری دارای بیماری خاص باشد یعنی جزو گروه‌های پر خطر باشد و واکسن را تزریق کرده باشد اما اینکه در ابتدا بخواهیم تمام فرماندهان و مدیران را واکسینه کنیم را نه در برنامه داشته‌ایم و نه پسند می‌کنیم.

سردار رضایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه تعداد واکسن کرونا در اختیار ناجا قرار گرفته است، گفت: وزارت بهداشت برای ۳۲ هزار مأمور، واکسن در اختیار ما گذاشته‌است اما نیاز ناجا بیش از این عدد است، به ویژه اینکه مسئولیت انتظامات و آرامش انتخابات با نیروی انتظامی است لذا باید تعداد واکسن بیشتری را به ناجا البته با اولویت بدهند.

وی ادامه داد: عددی که ما برای دریافت و تزریق واکسیناسیون مأموران پیش بینی کرده‌ایم چیزی حدود ۱۵۰ هزار نفر است که البته این عدد تعداد مأموران ما برای مأموریت انتخابات است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها