موج
کدخبر : ۳۷۸۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378452

استاندار تهران گفت: استفاده از دستگاههای استخراج رمز ارز‌ در نهاد‌های دولتی تخلف است و باید با مدیران مربوطه برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری موج، انوشیروان محسنی بندپی در دومین جلسه شورای اداری استان تهران در سال جاری اظهار کرد: در حوزه تحقق الگوی بهینه مصرف در شرایط کنونی باید میان دستگاه‌ها همکاری شکل بگیرد و در این راستا در حوزه آموزش، فرهنگ سازی و ایجاد مشوق‌ها که عمده آن به وزارت نیرو باز می گردد باید از کمک رسانه‌ها نیز بهره بگیریم و بی تردید در مسائل اجتماعی اگر همراه سازی مردم نباشد در پیشبرد اهداف موفق نخواهیم بود.

وی در مورد لزوم تحقق مصرف بهینه انرژی افزود: استخراج رمز ارز‌ها مصرف برق قابل توجهی دارد، لذا استفاده از این دستگاه‌ها در دستگاه‌های دولتی تخلف است و باید با مدیران مربوطه برخورد شود. همان طور که با مدیری که به صورت خلاف از واکسن استفاده کرده برخورد می‌شود، باید با این موارد هم  به عنوان خلاف برخورد قاطعی شود.

استاندار تهران تصریح کرد: در انتخابات، وزارت کشور مجری است، ولی انتخابات بحث حاکمیتی و ملی است که در قانون نیز به کمک دستگاه‌های مختلف اشاره شده است. همانطور که در مدیریت بیماری کرونا یک هم افزایی میان دستگاه‌ها را شاهد بودیم که باعث شد در استان تهران ۱۴ میلیون نفری، با کمک خداوند در مدیریت این بیماری عملکرد مناسب داشته باشیم و دانشگاه‌های علوم پزشکی هیچگاه احساس تنهایی نکردند.

وی افزود: دستگاه‌های مختلف، چون پلیس و شهرداری‌ها در این راستا کمک کردند و در ادامه نیز در موضوع واکسیناسیون نیز همین گونه عمل شد و در انتخابات که از اهمیت بسزایی برخوردار است باید همه دستگاه‌ها کمک کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها