موج
کدخبر : ۳۷۲۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372158

گزارش موج از تیراندازی امروز به یک خودرو در ایرانشهر؛

تیراندازی سرنشینان خودروی پژو به سوی خودروی تویوتای دوکابین دو کشته برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار موج ، ظهر امروز سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو در خیابان مولوی ایرانشهر پس از توقف ، به سمت سرنشینان یک خودروی تویوتا دوکابین تیراندازی کردند.

براساس گزارش های مردمی، در این حادثه دو نفر از سرنشینان خودروی تویوتا جان خود را از دست دادند و سرنشینان پژو نیز از صحنه متواری شدند.

عمرزهی

 عمرزهی.jpg2

3692d8eb-20ef-41ac-8f0d-6cf025a3a18c

خبرها حاکیست فرد فوت شده یکی از چهره های قومی بلوچستان به نام حاجی حاضر عمرزهی بوده که به همراه راننده خودرو در این حادثه جان باخته اند . همچنین براساس این گزارش یک نفر از رهگذران نیز در این درگیری مجروح شده است.

گفته می شود این حادثه ناشی از درگیری دو طایفه محلی است. براساس این اخبار غیر رسمی، چند سال پیش بعد از اینکه یکی از فرزندان طایفه نارویی گروگان گرفته شد و بعد از ممانعت از پرداخت  6 میلیارد تومان درخواستی، گروگان گیرها فرد یا شده را می کشند.

همان زمان طایفه نارویی مدعی بودند که این گروگان گیری از سوی طایفه عمر زهی و با هدایت حاجی حاضر صورت گرفته و برای همین چندی بعد فرزند وی کشته می شود . برای همین بعد از جریان تیر اندازی امروز و کشته شدن حاجی حاضر که از چهره های تاثیر گذار قومی بلوچستان است، مردم محلی معتقدند که این درگیری در حقیقت ادامه انتقام طایفه نارویی بوده است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها