موج
کدخبر : ۳۷۰۰۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370084

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از تمامی امکانات و ظرفیتها برای موفقیت نسخه نویسی الکترونیک که کار بسیار بزرگی است، استفاده می شود، گفت: هیچ مشکلی در تامین منابع نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج،  مصطفی سالاری در بیست و ششمین جلسه بررسی روند اجرای طرح نسخه الکترونیک که با حضور مدیران ستادی و مدیران درمان تأمین اجتماعی استانها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: نسخه نویسی الکترونیک کار بسیار عظیمی است و با تلاش های تمامی همکاران در سراسر کشور به خوبی پیش رفته است.

وی با بیان اینکه مدیران واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی سراسر کشور نقش مهمی در پیشبرد این برنامه ملی دارند، گفت: این برنامه به عنوان اولویت اول سازمان باید مورد توجه تمامی همکاران باشد و پاسخگویی و اطلاع رسانی مناسب به جامعه بایستی مورد توجه قرار گیرد.

سالاری گفت: در ایام تعطیلات نوروز، پاسخگویی در مراکز درمانی این سازمان تعطیل نیست و افرادی که ناگزیر هستند به مراکز درمانی مراجعه کنند، با آرامش خاطر و بدون نگرانی خدمات خود را دریافت کنند.

وی با ذکر اینکه درایام نوروزی از امکانات واحدهای نظارتی برای بازرسی از مراکز درمانی، بستری و پاراکلینیک استفاده می شود گفت: امیدوارم به زودی تمامی خدمات درمانی در بستر الکترونیک صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تلاش‌های مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی برای پیشبرد این طرح قدردانی کرد و اظهار داشت: این کار از بزرگترین پروژه های آی تی کشور است و موفقیت در این پروژه بزرگ، اهمیت زیادی در سطح ملی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها