موج
کدخبر : ۳۶۹۴۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369495

فرمانده نیروی انتظامی:

سردار اشتری با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو گفت: ان‌شاءالله انتخاباتی امن و پرشور و تاریخی راخرا پیش رو خواهیم داشت و مردم نیز کسی را انتخاب خواهند کرد که بتواند بهترین و بیشترین خدمت را به مردم ارائه دهد و بتواند روی پای خود بایستد. به گزارش خبرنگارخبرگزاری رییس پلیس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، فرمانده نیروی انتظامی کشور صبح امروز در مراسم دانش‌آموختگی  نیروی انتظامی گفت: در مراکز آموزشی نیروهای مسلح، دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی به خوبی انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از وظایف ذاتی  پلیس برقراری نظم، آرامش و اخلاق در جامعه است، افزود: وظیفه ما دفاع از حقوق مردم، حمایت از مظلوم، جلوگیری از ایجاد ظلم، تعدی و تجاوز به حقوق مردم و احقاق حق است.

اشتری با ذکر اینکه نیروی انسانی هر سازمان بالاترین سرمایه هر سازمان است گفت:  ما باید توجه ویژه‌ای به کارکنان داشته باشیم، باید با مهارت‌افزایی و کسب تجربه بتوانیم بیشترین خدمت را به مردم عزیز ارائه دهیم.

وی ادامه داد: برای اینکه بخواهیم از سرمایه بزرگ انسانی خود خوب استفاده کنیم باید دوره‌های آموزشی ما بر اساس موازین دینی، اخلاقی، انقلابی، دینی و تخصصی باشد؛ حرفه‌ای‌گرایی که از اساسی‌ترین موضوعات در دوران آموزش نیروها است و باید در مقوله آموزش سرمایه‌گذاری خوبی انجام شود.

رییس پلیس کشور با  اشاره به اینکه درطول خدمت، نیروهای به‌روز شوند و همواره آموزش ببینند، خاطرنشان کرد: ما پلیسی می‌خواهیم که در عین حال با روحیه جهادی، با فناوری‌های روز آشنا باشد.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: ماموریت پایان سال و شروع سال جدید را در پیش‌رو داریم، در یک سال گذشته به دلیل شرایط خاص کشور و درگیر بودن با ویروس منحوس کرونا، نیروی انتظامی آماه‌باش بوده است، یک سال گذشته، سال پرافتخار برای مردم و همکاران در نیروی انتظامی بود و کشور شرایط بسیار سختی داشت.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی توانست در کنار مردم حضور پیدا کند، تصریح کرد: با تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیروهای مسلح در کنار مردم باشند، در حوزه‌های مختلف اقدامات خود را انجام دادیم.

وی یادآور شد: در این مدت، در بحث برخورد با محتکران، تشویش‌کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی، ضدعفونی کردن معابر، در اختیار دادن امکانات بیمارستان های نیروی انتظامی به مردم و کنترل ترددها اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت.

اشتری  تاکید کرد: امروز به مردم و همکاران خود می‌گوییم، نیروی انتظامی برای حفظ نظم آرامش و امنیت در کنار مردم و در تمام عرصه‌ها حضور دارد، امروز خود را حافظ ارزشهای انقلاب اسلامی، و جان، مال و ناموس مردم می‌دانیم، خدا را شاکریم که خدمت‌گذار مردم هستیم.

وی با طرح این موضوع که اعتماد مردم به نیروی انتظامی بر اساس نظرسنجی‌های مختلف افزایش پیدا کرده است گفت: ما خود را برای انتخابات آماده می‌کنیم، امنیت انتخابات برعهده ما است، ان‌شاءالله انتخابات امن و پرشوری خواهیم داشت و مردم کسی را انتخاب خواهند کرد که بتواند با روحیه انقلابی و جهادی بیشترین خدمت را به مردم ارائه دهد و بتواند روی پای خود بایستد و مانند گذشته بتوانیم در مقابل تمام زورگویی‌ها و قلدری‌های امریکا و ایادی آنها ایستادگی کنیم.

رییس پلیس کشور در پایان  با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران یک کشور مقتدر و باثبات است، به نقش بی بدیل رهبر معظم انقلاب در این مسیر اشاره کرده و تاکید کرد: واقعیت این است که اگر الطاف الهی، هدایتهای مقام معظم رهبری و رشادتهای شهید حاج قاسم سلیمانی نبود امروز آرامش را در منطقه، عراق، سوریه و لبنان نداشتیم، حضور ایشان امنیت‌بخش بود. باید راه شهدای نیروی انتظامی را ادامه دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها