موج
کدخبر : ۳۶۴۳۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364361

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ظهر امروز از کشف۳۰ میلیاردی کالای قاچاق در جنوب این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی ولی پور گودرزی افزود: روز گذشته کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از تخلیه مقدار فراوانی کالای قاچاق شامل ظروف آشپزخانه توسط تعدادی خودروهای شوتی  در بنگاهی در محدوده خیابان شهید رجایی مطلع و برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در محل حاضر و مشاهده کردند که رانندگان یک دستگاه خودروی وانت نیسان و یک دستگاه تریلر در حال تخلیه کالا به داخل انبار بنگاه هستند، اظهارکرد: هویت مالک کالا که در داخل انبار حضور داشت و کالای قاچاق را تحویل می گرفت، شناسایی شد و در تحقیقات پلیسی به قاچاق بودن کالاها اعتراف کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: در بازرسی از این مکان  ۴۱ هزار و ۷۵۵ عدد ظروف آرکوپال قاچاق فاقد بارنامه و مجوز های قانونی کشف شد و مالک کالاها و هر دو راننده  با دستور قضایی بازداشت شدند.

ولی پور گودرزی با بیان اینکه کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، اظهارکرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۳۰  میلیارد ریال برآورد کرده ­اند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان خاطر نشان کرد: هر سه متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها