موج
کدخبر : ۳۶۴۳۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364332

حجت الاسلام بهرامی:

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اینکه دیوان عدالت اداری از برکات انقلاب اسلامی است افزود: قبل از انقلاب چنین نهادی نداشتیم و در حال حاضر یکی از پایه‌های انقلاب و پناهگاه مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام بهرامی رییس دیوان عدالت اداری، در نشستی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری برگزار شده بود، ضمن تبریک به مناسبت این ایام، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران معادلات جهانی را تغییر داد و حضرت امام (ره) با هدف رفع ظلم و ستم و برقراری عدالت و حاکمیت اسلامی قیام کرد.

وی با اشاره به اینکه بعد از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، کماکان مقاوم و استوار در برابر ابرقدرت‌ها ایستادگی کرده ایم، گفت: زمانی معادلات کشور ما در منطقه توسط آمریکا تعیین می‌شد و قبل از آن انگلیس، اما بعد از انقلاب و در شرایط کنونی، این معادلات به هم خورد و تعیین کننده اصلی مردم هستند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی انقلاب اسلامی را یک انقلاب الهی دانست و تاکید کرد: امام (ره)، چون خدا را حاکم می‌دید و به خدا متکی بود فرمودند من تا به حال نترسیدم، حتی زمانی که توسط ماموران رژیم طاغوت دستگیر شدم و در حال انتقال به تهران بودم آن‌ها ترسیده بودند. پس زمانی که این انقلاب توسط حضرت امام (ره) به انجام رسید و الان توسط مقام معظم رهبری هدایت می‌شود، دیگر نمی‌توان از هیچ دشمنی هراس داشت.

وی تصریح کرد: حضرت امام (ره) یک لحظه تزلزل پیدا نکرد و در کار خود راسخ بود و از جنگ نهراسید و هشت سال دفاع مقدس را رهبری کرد و بینی دشمن را به خاک مالید؛ و امروزه مشاهده می‌کنید که صدام نماد ظلم و ستم شده است و هیچگاه ظلم پایدار نمی‌ماند همان طور که حکومت ترامپ هم پایدار نماند و از بین رفت.

رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه امام (ره) با کمک و پشتیبانی ملت شریف ایران کار را دنبال کرد و به مردم ایمان داشت، گفت: حضرت امام تاکید داشتند که نگاه شما باید به داخل باشد و به بیرون از کشور نباشد و مردم ایران با شعار آزادی و استقلال این جمله را در عمل نشان دادند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی راه کوتاه کردن دست ابر قدرت‌ها و طمع آن‌ها به کشور را باور توانمندسازی داخلی دانست و گفت: دشمن در تلاش است که ما را زمین بزند، اما با اتکاء به خداوند و قدرت ایمانی و اتکاء به توان داخلی می‌توانیم جلوی آن‌ها ایستادگی کنیم و به تعبیر مقام معظم رهبری دشمن هر کاری که می‌توانسته انجام داده است، اما ملت در مقابل آن‌ها ایستاده و سختی‌ها را تحمل کردند.

رییس دیوان عدالت اداری در پایان این نشست دیوان عدالت اداری را از برکات انقلاب دانست و افزود: قبل از انقلاب چنین نهادی نداشتیم و در حال حاضر یکی از پایه‌های انقلاب و پناهگاه مردم است و امیدواریم که توفیق ادامه راه امام (ره)، انقلاب و شهدا را داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها