موج
کدخبر : ۳۶۳۳۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363374

سردار حسن کرمی بیان کرد؛

سردار حسن کرمی فرمانده یگان های ویژه ناجا از آمادگی همه جانبه پلیس یگان ویژه برای خنثی‌سازی تهدیدات دشمن خبر داد و گفت: توانسته ایم با اخلاق مداری و اقتدار توام با رافت اسلامی، حمایت و پشتیبانی مردم در ماموریت ها را کسب کنیم که این یک موفقیت بزرگ است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و روسای یگان های ویژه ناجا اظهارداشت: یگان ویژه با برنامه ریزی‌های قبلی برای انجام ماموریت‌ها در شرایط مختلف، آمادگی جسمانی، عملیاتی و علمی- بصیرتی را به عنوان راهبردهای اصلی و مهم دنبال خواهد کرد.

وی ضمن تشریح آمادگی‌ همه جانبه پلیس ویژه، ادامه داد: آمادگی عملیاتی مستلزم آموزش های نوین و تجهیزات بروز است تا کارکنان یگان ویژه در زمان نیاز بتوانند با حضور سریع و با رویکرد جامعه محوری، تهدیدات دشمنان را خنثی کنند.

سردار کرمی با اشاره به جایگاه و مقبولیت یگان ویژه در اذهان عمومی بیان کرد: امروز یگان ویژه در سراسر کشور با رویکرد اجتماعی، اهداف از پیش تعیین شده و زحمات تک تک کارکنان، دارای منزلت و مقبولیت خوبی بین مردم و مسئولان است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: رویکرد اجتماعی یکی از نقاط قوت یگان ویژه است و توانسته ایم با اخلاق مداری و اقتدار توام با رافت اسلامی، حمایت و پشتیبانی مردم در ماموریت ها را کسب کنیم که این یک موفقیت بزرگ است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح "سفیر شهید" در یگان های ویژه سراسر کشور، یادآور شد: امروز شاهد آثار و برکات این طرح معنوی در روحیه و انگیزه خدمتی کارکنان هستیم به طوری که هر یک از کارکنان سعی در پیروی از سیره و روش شهدا در زندگی شخصی و خدمتی خود و سپس ترویج آن در سطح جامعه دارد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: امروز دیدگاه مردم نسبت به یگان ویژه به عنوان یک نیروی واکنش سریع با کارکنان انقلابی و توانمندی‌های ویژه است که این مایه فخر و مباهات است بنابراین آمادگی های همه جانبه باید حفظ و ارتقاء یابد تا ان شاء الله بتوانیم خدمتگزاران خوبی برای مردم شریف ایران اسلامی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها