موج
کدخبر : ۳۶۳۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363015

مرتضی بختیاری خبر داد: کمیته امداد تاکنون برای جلوگیری از شیوع کرونا و بخش های دیگر ۷۳۰ میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد کمک کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مرتضی بختیاری در مراسم امضای تفاهم نامه با بنیاد مستضعفان برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان که صبح امروز برگزار شد، گفت: تعاملات خوبی با بنیاد مستضعفان صورت گرفته به طوری که در ساخت مسکن برای محرومان روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر امروز تفاهم نامه‌ای با این نهاد منعقد می‌شود.

وی در خصوص کمک‌هایی که بنیاد مستضعفان برای جلوگیری از شیوع کرونا به کمیته امداد انجام داده، اشاره کرد و گفت: در خصوص جلوگیری از شیوع کرونا ۷۳۰ میلیارد تومان به ما کمک کرده است و همچنین در حوزه رهن و اجاره مسکن مددجویان ۵۰۰ میلیارد تومان به کمیته امداد اهدا شده است.

بختیاری گفت: ۱۰ هزار واحد مسکونی با کیفیت و مقاوم طبق تفاهم نامه‌ای امروز برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد با همکاری بنیاد مستضعفان احداث می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ساخت مسکن در روستاها از مهاجرت به شهرها جلوگیری می‌کند گفت: همکاری ما با بنیاد مستضعفان به جلوگیری از مهاجرت روستاییان نیز کمک خواهد کرد.

بختیاری همچنین تاکید کرد: در طول دو سال گذشته بنیاد مستضعفان به زلزله زدگان کرمانشاه و سیل زدگان نیز کمک‌های قابل قبولی انجام داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها