موج
کدخبر : ۳۶۲۶۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362626

شکراله حسن بیگی خبر داد؛

شکراله حسن بیگی بیان کرد: مواردی که در کشور از نوع انگلیسی کرونا را شاهد بودیم نوعا در استان تهران هستند که پیگیر هستیم تا اطرافیان چنین افرادی رهگیری و قرنطینه شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اظهار داشت: در مورد وضعیت بازگشایی مدارس در جلسه گذشته به مصوبه ایراداتی داشتیم که خوشبختانه اعلام شد حضور دانش آموزان در مدرسه اجباری نیست.

وی درباره وضعیت بیماران کرونایی در استان تهران، افزود: یک درصد پذیرش بیماران کرونایی در بخش‌های ویژه بیشتر شده و سن فوتی‌ها نیز کم شده که این موارد نیازمند پیگیری و کنترل جدی است و در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی با مشکل مواجه می شویم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران تصریح کرد: میزان رعایت پروتکل‌ها و فاصله گذاری اجتماعی در استان به ۷۷ درصد رسیده در صورتی که اثر گذاری در گرو رعایت بالای ۹۰ درصدی است.

حسن بیگی در مورد کرونای انگلیسی گفت: مواردی که در کشور از نوع انگلیسی کرونا را شاهد بودیم نوعا در استان تهران هستند که پیگیر هستیم تا اطرافیان چنین افرادی رهگیری و قرنطینه شوند.

وی با درخواست از شهروندان جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تاکید کرد: بر اساس گزارشات ۲ صدم درصد مراجعات به بیمارستان‌ها بیشتر شده، ضمن اینکه مسافرت به شهرهای شمالی نیز نگرانی را ایجاد کرده است که از شهروندان درخواست می‌کنیم پروتکل ها را رعایت کنند و از سفر به شهرهای شمالی اجتناب کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها