موج
کدخبر : ۳۶۱۲۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361250

محسن هاشمی خطاب به جهانگیری:

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران خطاب به جهانگیری اعلام کرد: امیدواریم با پارتی شما شهردار تهران به جلسات هیات دولت دعوت شود.

به گزارش خبرگزاری موج، عملیات اجرایی شارباغ حضرت فاطمه زهرا (س)، (بازآفرینی فضای فوقانی تونل راه‌آهن تهران ـ تبریز و بهره‌برداری از فاز دو بزرگراه شهید نجفی رستگار) صبح امروز با حضور حناچی، برخی از اعضای شورای شهر و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در این مراسم اظهار داشت: حضور امروز آقای جهانگیری در مراسم شهرداری ان‌شاءالله آشتی دولت با شهردار محسوب می‌شود.

وی خطاب به جهانگیری گفت: امیدواریم از فردا با پارتی شما، حناچی به جلسات هیأت دولت دعوت شود.

رئیس شورای شهر تهران افزود: سابقه پروژه شارباغ به دو دوره ریاست جمهوری قبلی برمی‌گردد و مربوط به زمانی است که احمدی‌نژاد نیز شهردار بود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در همان زمان که این پروژه مورد توجه قرار گرفته بود، بسیاری درخواست داشتند که توسعه خط سه مترو نیز در زیر این پروژه انجام گیرد تا شهروندان در محدوده شهریار، شهر اندیشه، قلعه‌حسن‌خان، شهرقدس و مناطق 17 و 18 بتوانند از آن استفاده کنند که به نظرم بیش از 300 هزار سفر از طریق این پروژه در زیر زمین می‌تواند انجام گیرد.

هاشمی گفت: دو دوره ریاست جمهوری قبلی تقاضا برای این خط مترو بوده است و حدود 12 سال بوده که این مسأله عدم‌النفع شده و باید فکری به حال آن کرد و از دولت خواسته‌ایم رایزنی‌های لازم را در این زمینه انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین پروژه شهید نجفی رستگاری بیش از 6 کیلومتر آن افتتاح شده بود و 5 کیلومتر دیگر در حال افتتاح است که امیدواریم با سرعت هر چه تمام این اقدام انجام گیرد.

گفتنی است، پروژه احداث محور شارباغ حضرت فاطمه (س) یکی از پروژه‌های مهم مدیریت پایتخت است و در رونق گردشگری شهری تأثیر دارد و همچنین باعث ارتقاء سرانه فرهنگی و رفاهی شهروندان به ویژه در منطقه 17 و 18 می‌شود که این پروژه پس از انتقال خط راه‌آهن تهران ـ تبریز به زیر زمین در سال 92 از میدان شهدای مدافع حرم تا دره رود کن تعریف شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها